העונה החדשה של "חתונה ממבט ראשון" כבר מככבת על המסך ולאט לאט אנחנו מתחילים להתאהב בזוגות החדשים, כשהטריים שבהם הם הזוג החמישי והראשון מכל העונות, הזוג הגאה, גיא דלאל ומתן וויס שהכירו לראשונה מתחת לחופה. בזמן שהפרק שודר אמש, חגגו החתנים של העונה הקודמת מסיבת רווקים לבן נדל, הקולגה שלהם מהריאלטי שפרש בשלבים מוקדמים, לאחר שבחר לא להמשיך את התהליך עם השידוך שלו מנור ברטל.

נדל ביקש את ידה של זוגתו בשנה וחצי האחרונות שאת פרטיה הוא שומר הרחק מאור הזרקורים במהלך חופשה של השניים לרגל חגיגות יום הולדתו ה- 39. ועכשיו, רגע אחרי הצעת הנישואים המפתיעה, החתן שבדרך כבר חוגג מסיבת רווקים ובסוף השבוע האחרון נפרד מחיי הרווקות עם החתנים והחברים שלו מהעונה.

לא צלחו. מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: אלון גרובר)לא צלחו. מנור ברטוב ובן נדל, חתונה ממבט ראשון (צילום: אלון גרובר)


עומרי קראוס, דני זיסקינד, מנו כהן, ולירון פז הנעימו לנדל את הימים האחרונים שלו כרווק במסיבת רווקים בוילה פרטית במושב בית זית בהרי יהודה קרוב לירושלים. החבורה נהנתה מאוכל, מוזיקה ושכשוך בבריכה. בלט בחסרונו שי יעקובוביץ' המתגורר במיאמי הרחוקה. 
עומרי קראוס, דני זיסקינד, בן נדל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)עומרי קראוס, דני זיסקינד, בן נדל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
מנו כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מנו כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
חתני חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)חתני חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)