כנגד כל הסיכויים, במשקל 27 קילו וסיבוכים בכליות, היום מציינת קארין באומן הסובלת ממחלת האנרוקסיה את יום הולדתה ה- 35. שימי תבורי ויהודית באומן תיכננו לה יום מרגש של חגיגות, הכולל טיול בחוות סוסים, ארוחה טובה במסעדה, וכל הדברים שהיא אוהבת לעשות, אלא שכל התוכניות השתבשו להם בין רגע אחד.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

אמש חזרו שימי תבורי ויהודית באומן מאזכרה של אביה של באומן, אלא שבמהלך הנסיעה באמצע הכביש, המנוע נשרף ועלה באש. באומן ותבורי המתינו בצד הדרך שעות לגרר, ושבו לביתם עם מונית. אלא שמצבם הכלכלי כידוע קשה מנשוא, ואין באפשרותם לרכוש רכב נוסף או לשלם עבור עלויות התיקון היקר. גרוע מכך, לא רק שלא יוכלו לחגוג לקארין את יום הולדתה, היות שקארין שמתניידת רק עם כסא גלגלים ולכן הם נדרשים לרכב, באומן ותבורי גם לא יוכלו לקחת את קארין לטיפולים שהיא עוברת מדי יום בבית החולים איכילוב בתל אביב.

קארין באומן, יהודית באומן, שימי תבורי (צילום: באדיבות המשפחה)קארין באומן, יהודית באומן, שימי תבורי (צילום: באדיבות המשפחה)

יהודית ושימי מסרו "למרות שאין רכב והמנוע התפוצץ אנחנו חזקים ומנסים להשיג במהרה רכב ממישהו שיתרום, אולי רכב שעומד במוסך. חשוב לנו שיהיה לנו רכב לקחת את הילדה לטיפולים. זאת הוכחה לעוד מועקה של המצב הכלכלי שלנו".