בשבוע שעבר נחשפה האקסית המיתולוגית של כוכב חתונה ממבט ראשון, רפאל יונתן עמר, שדומה שתי טיפות מים לעידית אליהו הכלה ששודכה לו בתוכנית. רפאל ועידית כוכבי העונה התחילו את הקשר בקשיים ופערים רבים אבל אחרי הפרק האחרון של מפגש המשפחות, הם מתחילים לאט לאט להיפתח אחד לשניה. 

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

עידית אליהו ורפאל יונתן עמר, חתונה ממבט ראשון (צילום: דניס בוטנרו)עידית אליהו ורפאל יונתן עמר, חתונה ממבט ראשון (צילום: דניס בוטנרו)

אלא שכעת נחשף פרט סודי של כוכב חתונמי שלא ידעתם ואנחנו בטוחים שגם עידית הייתה שמחה לגלות, והוא שמו האמיתי של בעלה. התרגלתם כבר לקרוא לו רפאל, אלא של-TMI נודע כי זה לא היה שמו כשנולד. רפאל נולד לזוג הורים חילוניים שהעניקו לו את השם לירן. אלא שבגיל 3 כל המשפחה חזרה בתשובה כולל לירן הקטן. היות והוריו היו מודאגים ממצבו הבריאותי כשחלה לא מעט, הם פנו לרב מקובל ובעצתו החליטו להחליף לו את השם לרפאל. מאז החלפת השם, מספרים הוריו שהילד הפסיק לחלות אז עכשיו כשתצפו בפרק הבא של מפגש הזוגות תזכרו שבעברו עד גיל 3 שמו היה בכלל לירן. 

עידית אליהו ורפאל יונתן עמר, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)עידית אליהו ורפאל יונתן עמר, חתונה ממבט ראשון (צילום: באדיבות קשת 12)