התרחשויות בית "האח הגדול" הפכו לשיחות היום בכל בית או משרד, ואפילו התגלגלו אל חייהן של כמה משתתפי ריאליטי אחרים. דנה בן ארי, שחיפשה את האחד בתוכנית "אהבה חדשה" של רשת 13, צפתה בפרק ששודר אמש, ולא נותרה אדישה להתנהגות של שניים מדיירי הבית שעוררו מחלוקת - נתנאל רודניצקי ודיאן שוורץ

אתם קובעים: מי המודח הבא מבית "האח הגדול"?>>>

דיאן שוורץ, נתנאל רודינסקי (צילום: צילום מסך)דיאן שוורץ, נתנאל רודינסקי (צילום: צילום מסך)

אחרי המריבה הסוערת שהייתה בין הזוג של הבית לדיירת בר כהן, נתנאל נתפס במצלמות מצהיר: "מי שחבר של בר שלא ידבר איתי". האמירה הקשה של נתנאל הצליחה להרתיח את דנה בן ארי, ואף החזירה אותה לימים קשים יותר. בעמוד האינסטגרם שלה היא התייחסה למקרה וסיפרה: "אתם כבר יודעים שאני צופה אדוקה של האח הגדול וצופה בכל פרק, אבל אתמול הפרק הזה הרעיד אותי ובאמת נגע לי. בר אתמול עברה חרם". 

דנה בן ארי חשפה בדמעות: ''עברתי חרם'' (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דנה בן ארי חשפה בדמעות: ''עברתי חרם'' (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

בהמשך הוסיפה: "באיזה עולם מעבירים כזה מסר לבני נוער, לאנשים, זה מחזיר אותי אחורה ברמות הכי רעות שיש. איך ערוץ כזה ענק נותן למשהו כזה כוח?", וחשפה את הימים הקשים שעברה בעצמה. "זה החזיר אותי לתקופה שלא הייתי הכי אהובה ומקובלת, הייתי שמנה ולא הייתי הכי, לא. היה חרם וזה נושא רגיש אצלי בטירוף, כשהצלקות ממנו לא עוברות", סיפרה.