גם אתם הייתם במתח עד שגיליתם שמי שניצחה בעונה השביעית של "האח הגדול" היא שי מיקה יפרח, שיצאה אחרונה מהבית במהלך המשדר אמש (רביעי)? מתמודדי הריאליטי הריאליטי בבית המצולם ביותר בישראל, עברו עונה לא פשוטה - מלאת ריבים, אהבות, תקריות אלימות וגם עזיבה מהבית של כמה מתמודדים בולטים כמו איציק כרסנטי, תניה גרבר וכמובן שי חי, שעומד בראש "צבא האמת" של מעריציו. 


משתתפי העונה, שהו בבית הסגור לא פחות מ-113 ימים מאתגרים. אתמול, היו אלה דודו כהן מעפולה, עמרי בן נתן וברק אדרי שיצאו בזה אחר זה מאולפני התוכנית שבנווה אילן, כשבקהל יושבים מאות מעריצים ובני משפחה תומכים, כמו גם כמה מאלה את התחרות בשלבים מוקדמים יותר. 
 
הו, המתח. משתתפי "האח הגדול" מרוגשים (צילום: ניר פקין)הו, המתח. משתתפי "האח הגדול" מרוגשים (צילום: ניר פקין)

קורין גדעון והשסעקורין גדעון והשסע


ארבל קינן מזמינה את החברים לעלות על הבמהארבל קינן מזמינה את החברים לעלות על הבמה


מעשנים יחד, כן?מעשנים יחד, כן?


הערב, התחיל בהודעה דרמתית שעסקה בכרסנטי, מעצב השיער מחיפה שלמרבה הצער לקה בלבו רגע לפני שיצא לאירוע הגמר בנווה אילן. אבל הוא לא היה היחיד שנעדר מהאיוונט, כיוון שגם שי חי המדובר וארוסתו תני הבריזו במודע מהמשדר (והתעופפו במקום לבילוי בחו"ל), כמו גם גילי כהן שיצא אחרי שהודח כנגד ההפקה ומי שעומד בראשה, וכן הנמסיס של חי מתקופת התחרות, אור סיונוב.

בין דמעות ההתרגשות של המנחה הצעירה קורין גדעון לעוד הלצה של ארז טל על הבמה, חבריהם של דיירי הגמר קיבלו את המודחים האחרונים בזה אחר זה. עומר קינן לבשה שמלה אה-ל-רוסלנה בגמר "הישרדות", ארבל קינן הלכה על אאוטפיט שחור וצמוד, בעוד שרינת פליישר בחרה בשמלה קצרה וחושפת רגליים.

ואז, הגיע דודו כהן מעפולהואז, הגיע דודו כהן מעפולה


המרגיעה. קסניה טרנטולהמרגיעה. קסניה טרנטול

חיבוק מרגש! עמרי בן נתן וקסניה טרנטול צמודיםחיבוק מרגש! עמרי בן נתן וקסניה טרנטול צמודים


אבל ממש!אבל ממש!


אנחת רווחה? בן נתן משוחרראנחת רווחה? בן נתן משוחרר


גו ווסט, דודו כהן!גו ווסט, דודו כהן!


ברגע שדודו כהן עזב את הבית, היתה זו קסניה טרנטול (באוברול אדום בוהק) שהרגיעה אותו בחיבוקים וליטופים - לפחות עד לרגע שבו עזב גם הבויפרנד שלה מהבית, עמרי בן נתן, שזכה לחיבוק ניחום והתגפפויות על הבמה, ברגע שזכה לאיחוד המרגש עם בת הזוג היפה שלו. מאז, מלבד חיבוק אוהב למשפחה, בן נתן לא הסכים לעזוב אותה.

ברק אדרי יצא מהבית הסגור המום לחלוטין - אחרי ההכרזה על שי מיקה כזוכה, נשא תפילה עם כיפה שהוכנה עבורו מבעוד מועד, בעוד שכולם ממתינים לזוכה שתעזוב את הבית, לקראת דירה שאותה קיבלה. זה נגמר בחיבוקים ונישוקים של כולם לכולם, כן?

עמרי בן נתן גונב חיבוקים מהמשפחהעמרי בן נתן גונב חיבוקים מהמשפחה


וזה כבר האח התאום, רועי בן נתן בקהלוזה כבר האח התאום, רועי בן נתן בקהל
 
ברק אדרי, עוד רגע מעולףברק אדרי, עוד רגע מעולף


נושא תפילהנושא תפילה


הכי גברברים! אדרי, כהן ובן נתןהכי גברברים! אדרי, כהן ובן נתן


ואז הגיעה שי מיקה יפרחואז הגיעה שי מיקה יפרח


שמחה, ברור!שמחה, ברור!


ברק מחלק לדודו נשיקותברק מחלק לדודו נשיקות


בעלת דירה חדשה! שי מיקה יפרחבעלת דירה חדשה! שי מיקה יפרח