תיק תק, תיק תק. שומעים? אלה 15 דקות התהילה של כמה ממשתתפי העונה האחרונה של "האח הגדול", שהולכות ואוזלות - כפי שמבינים היטב ברק אדרי ודודו כהן (מעפולה), שניים מהמשתתפים הבולטים של העונה השביעית, שמנצלים את הפרסום כדי לזכות בשלל מתנות. נניח, בגדים אופנתיים חדשים במיוחד עבורם, איתם הם יבלו במסיבת הסיום של "האח הגדול" הערב (ראשון).


מי שהגיעו למקום השני והרביעי בהתאמה (מכובד מאוד), הגיעו כבר בסוף השבוע האחרון לעיר הגדולה, רק כדי לבחור את האאוטפיט החדש שלהם לרגל האירוע הנוצץ. אז ברק גר בבית שמש, דודו מבלה בדרך כלל בעפולה, אבל גם אם לא ישנו כמו שצריך כמה ימים, אי אפשר לסרב לסשן של פאשן בלב תל אביב.

תגיד, יש את זה בלארג'? ברק אדרי (צילום: אור גפן)תגיד, יש את זה בלארג'? ברק אדרי (צילום: אור גפן)


היוש, נעמי קמפבל. אדרי מדגמןהיוש, נעמי קמפבל. אדרי מדגמן


דודו קצת פחות בקטע, כנראה. כהן עם אדרידודו קצת פחות בקטע, כנראה. כהן עם אדרי


השניים, לא רק פגשו בעדשת הפפראצי כשהגיעו לחנות של "אופנת מרסל", אלא הרגישו מולה משוחררים מספיק בכדי להתפשט ולמדוד כמה בגדים חדשים. זה בסדר, אחרי שכל המדינה נחשפה אליהם 24/7 בחודשים האחרונים, אדרי את כהן לא חששו כשפשטו בקלילות את בגדיהם וחשפו את הפיגורה, לארד ולורד? אתם תחליטו.

דודו כהן, אגב, התלונן שהוסיף למשקלו במהלך השהות בבית "האח הגדול", עם זאת לא חש אי נוחות להציג לראווה את הבודי, ממש כמו אדרי שדגמן מול הפפראצי (זכרת את הברונזר, מאמי?). ברור שהשניים יצאו עם שלל שקיות מהחנות, כך שכעת הם מוכנים לכבוש כל אירוע השקה יח"צני... ועוד יבואו להם.

"תיגד, יש את זה גם בכחול רויאל?". כהן מודד"תיגד, יש את זה גם בכחול רויאל?". כהן מודד


"אל תיפגע, אבל מה עם להציע לי טופ שכזה?""אל תיפגע, אבל מה עם להציע לי טופ שכזה?"


מיסטר מאצ'ו מן! אדרימיסטר מאצ'ו מן! אדרי


נשיקות למוכר הבגדים. דודו כהן וברק אדרינשיקות למוכר הבגדים. דודו כהן וברק אדרי