כנראה שכוכב הדרמה הנשוכת "דם אמיתי", אלכסנדר סקארסגארד, שכח את המכנסיים שלו בבית - והאמת, זה בכלל לא מבאס! סקארסגארד השוודי, שהעולם מכיר בזכות סצנות סקסיות בסדרת הערפדים המפורסמת, עלה על במת פרסי הקולנוע של MTV לשנת 2016, רק כדי להכריז על הזוכה בקטגוריית "הסרט הטוב ביותר של השנה". אבל זה קרה כשהוא לבוש בז'קט טוקסידו, חולצה לבנה, פפיון ו...תחתונים לבנים. לוהט!לא מבאס בכלל. אלכסנדר סקארסגארד (צילום: gettyimage)לא מבאס בכלל. אלכסנדר סקארסגארד (צילום: gettyimage)


סקארסגארד, שמוכר לעולם גם בתור הערפד "אריק נורת'מן", החליט לוותר על החלק התחתון של הטוקסידו היוקרתי שלו - כך שפינק את המעריצים ברגליים חשופות שכוסו בקושי בגרביים גבוהות. התעלול שכנראה הוציא לכמה מעריצות (ומעריצים) את העיניים (תרתי משמע), כנראה נעשה כדי לסקרן את הקהל לקראת הסרט הבא שבו השחקן יככב, "האגדה של טרזן", בו הוא מופיע בדמותו של טרזן. זה אומר פחות או יותר שעה וחצי של אלכסנדר הגדול בתחתונים, על המסך, בקיץ הקרוב.סמואל ל' ג'קסון נקרע מהמראה המשעשע של טרזןסמואל ל' ג'קסון נקרע מהמראה המשעשע של טרזן


השחקן בן 39, הגיש את הפרס לצד סמואל ל' ג'קסון, שמרגע שעלה לבמה לא הפסיק לצחוק עליו. "אתה לא לובש מכנסיים!", אמר לו ג'קסון באמצע השידור. "מי (אני) טרזן. חייבים לחשוף קצת עור למעריצים... תכננתי לבוא בלי חולצה אבל הבנתי שזאק אפרון עשה את זה כבר לפני כמה שנים", ענה לו. בהחלט מקורי, מר טרזן.מבט גם מאחור...(צילום: gettyimage)מבט גם מאחור...(צילום: gettyimage)


למי שמעוניין בקלוז אפ. אלכסנדר סקארסגארדלמי שמעוניין בקלוז אפ. אלכסנדר סקארסגארד


אז, ככה אלכסנדר סקארסגארד נראה בתור "טרזן":