כוכבות הריוניות, כולל הורמונים משתוללים? כנראה שהביצה המקומית הגיעה לשיא חדש בזכותה של לא אחרת מאשר בר רפאלי. הטופ מודל, שידועה כאחת ששומרת בקנאות על הפרטיות שלה בדרך כלל (היוש, אירוע חתונה מאובטח בסגנון שב"כ) - פרסמה היום (שבת) תמונה של התינוקת שהיא מטפחת ברחמה. כן, צילום אולטרה-סאונד של היורשת!

רפאלי שנמצאת בחודש השישי להריון, פרסמה הערב תמונת אינסטגרם פומבית, שבה היא משווה בין הבת המשותפת לה ולבעלה - איש העסקים עדי עזרא - לבין תמונה של עצמה כתינוקת. בעוד שהתמונה של הדוגמנית נשלפה מהארכיון, תמונתה של הבייבי נראית ממש כמו צילום מבדיקת אולטרה-סאונד. הכי חשיפה ראשונה, תחת הכיתוב "כמו האם, כך הבת?" ואייקון של תפוח - שייתכן שלא נפל רחוק מהעץ. 

Like mother like daughter ?

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) onמתברר שרפאלי ההריונית, שבדרך כלל לא מערבבת ביזנס ופלז'ר (של המעריצים ושאר הגלובוס), ממש שמחה לתעד את התהליך שבסופו תזכה לתואר המחייב "אמא". זה התחיל בכך שחשפה כי היא מרחיבה את המשפחה בערב השנה האזרחית החדשה, בצילום של בדיקת ההריון החיובית שפרסמה ברשת, עבר לצילום הבטן התופחת וממשיך בחשיפה של יורשת העצר עוד לפני שנולדה. חמסה, טפו, ברבור. 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on 

2016 is going to be like.. Happy & Healthy New Year !

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on