כשאתם משחזרים את החופשה האחרונה שלכם, זה קרה בעיר אופנתית או באווירה כפרית? כי אצל יהודה לוי ושלומית מלכה - הרגעים הקסומים האחרונים שעברו בחופש טוטאלי, היו כנראה אי שם לפני חודשים ספורים כשהתעופפו יחד לאיי תאילנד האקזוטיים. מאז, למרות שבילו יחד בעוד שלל מקומות על הגלובוס, הם נהנים לשחזר את החוויה. ואיזו דרך טובה יותר, מאשר בילוי במסעדה אסיאתית!
 
עדשת הפפראצי תפסה את הצמד דובי את דובי, כשהם מבלים עם חברים במסעדה תאילנדית במרכז תל אביב - לא רחוק מביתם המשותף של השניים. מלכה לבשה ז'קט ספורטיבי, לוי התפאר בחולצת טריקו כהה שהיתה אמורה להסוות את האיש החשוב מאוד בין הסועדים, יחד הם הזמינו שלל מנות פיקנטיות לחלוקה בשולחן. ותודה לאל על האורז.

"דובי, יכול להעביר לי את המים?". שלומית מלכה ויהודה לוי סועדים (צילום: ניר פקין)"דובי, יכול להעביר לי את המים?". שלומית מלכה ויהודה לוי סועדים (צילום: ניר פקין)


יהודה בוחןיהודה בוחן


יהודה טועם!יהודה טועם!


ואז שלומית מלקקת את השפתיים...ואז שלומית מלקקת את השפתיים...


העובדה שצלם הפפראצי תפס את הפאוור קאפל זולל פאד תאי וסלט סום טאם, לא מנעה בני הזוג להמשיך בשיחה מרוגשת עם חבריהם ולפזר חיוכים לסביבה (באדיבות הקוקטיילים המתוקים שלגמו?). כך או כך, נראה שיהודה את שלומית אוהב את סעודת המלכים שלהם עם המון צ'ילי. לבריאות, דובים.

"כל כך ספייסי, יא באבי!""כל כך ספייסי, יא באבי!"


מדגמנת גם אוכל רחוב. מלכהמדגמנת גם אוכל רחוב. מלכה


יאמי יאם. שלומית מלכה ויהודה לוייאמי יאם. שלומית מלכה ויהודה לוי