את תקופת סדר ט"ו בשבט, אי שם לפני שלושה חודשים פחות או יותר, אור סיונוב העבירה עם חבריה בבית "האח הגדול". התקופה היתה ימיה הסוערים של העונה השביעית בבית הריאליטי, כולל גבר בשם שי חי מצד אחד, הגברת סיונוב מצד שני והמון אנשים אחרים שעשו הרבה פחות רעש באמצע. קפיצה קדימה בזמן לימים שלפני ליל סדר הפסח תשע"ו: אור סיונוב לא רוצה לשמוע על הבחור שבעט בתוך הבית ההוא. די, היא מנקה את עצמה מההיסטוריה המתועדת!


רגע לפני חג החירות, סיונוב נתפסה על ידי צלם הפפראצי של TMI כשהיא יושבת לשיחה צפופה יחד עם מי שבילה איתה בתוך הבית הסגור, גיל אלמוג. בין שלוק קפה כזה לאחר, דיברה איתו על הדירה התל אביבית החדשה אליה עברה בשבוע שעבר, זו ששמחה לנקות עוד לפני ערב החג. הכי כיף התחלה חדשה.

"חושב שכדאי לי אייס לימונענע?". אור סיונוב עם גיל אלמוג (צילום: ניר פקין)"חושב שכדאי לי אייס לימונענע?". אור סיונוב עם גיל אלמוג (צילום: ניר פקין)


"בדיוק קיבלתי סמס מגילי!""בדיוק קיבלתי סמס מגילי!"


"אני מותשת מהסמרטטת!""אני מותשת מהסמרטטת!"


אז היתה שם תמונה עם מעריצות ותלונות על עיצוב משכנה החדש של סיונוב. אבל מה קרה כשנשאלה על הנמסיס מהבית, מאסטר חי? אז זהו, שעליו, היא לא רוצה לפטפט. "אין לי מושג על מה הוא מדבר", אמרה לחברה מהמסך, "אני בגדול בעד שאנשים לא יהיו אובססיביים לגבי כלום", הסבירה בעדינות לפפראצי. צבא מעריצים, שומעים?

"תתאפסי על עצמך אני מגיע לעזור!""תתאפסי על עצמך אני מגיע לעזור!"


"אודרוב, הגפליטע לא יבשל את עצמו""אודרוב, הגפליטע לא יבשל את עצמו"


רוקדת כמו אישה משוחררת!רוקדת כמו אישה משוחררת!


השתכנעה. אור סיונובהשתכנעה. אור סיונוב


חג שמח לכל הנשים החזקות! אור סיונובחג שמח לכל הנשים החזקות! אור סיונוב