כמה אתם אוהבים לבחון אוהבים צעירים ברגעים היפים של החיים? כי התמונות של אחד הצמדים המרעננים של ביצת הבידור המקומית, מי-רן מנקס ורום ברנע, מלבבות במיוחד! שני חצאי הקאפל שמרגש את בני הנוער, מנהלים מערכת יחסים צמודה כבר קרוב לשנה. צמודה? לפיחות כמו לרכב בשניים על זוג אופניים אחד.

לא מזמן, כשעוד היה קריר מספיק כדי ללכת עם יותר משכבת ביגוד אחת - צלם הפפראצי של TMI קלט את מנקס (26), מגישת "צינור לילה" ודוגמנית נאווה אך שובבה, כשהיא חובקת מאחור את הבויפרנד על גלגלים שלה, ברנע (בן גילה של מי-רן) - שחקן בסדרות נוער (ואחיהם הקטן אך לא פחות מסוקס של השחקנים עומר ואיתי ברנע). הזוגיות? יציבה כמו רכיבה בשדרה מרכזית בעיר תל אביב.

כן, הכי קלטו אתכם. רום ברנע ומירן מנקס מאחוריו (צילום: אמיר מאירי)כן, הכי קלטו אתכם. רום ברנע ומירן מנקס מאחוריו (צילום: אמיר מאירי)

נבוכים? קצת! ברנע ומנקסנבוכים? קצת! ברנע ומנקס


סע, סע, סע, חביביסע, סע, סע, חביבי


השניים לא מרבים להגיע יחדיו לאירועים נוצצים, לכן נדיר למצוא תמונה זוגית שלהם צמודים. אז חשבו על השמחה שבה חש הצלם האמיץ כשתיעד את השניים האלה בעדשה, במהלך רגעים תחת השמש, כשהם מדוושים להנאתם ברחובות? בעוד שברנע השרמנטי העמיס את חברתו הקלילה, מנקס בכלל ניצלה את הפלאשים כדי להעביר לצלם (ולעולם כולו) שיעור בלשון. מי-רן, כמה לחות!

פוזות על האופן! ברנע מדוושפוזות על האופן! ברנע מדווש


יאללה, סעו לשלום. מירן מנקס ורום ברנעיאללה, סעו לשלום. מירן מנקס ורום ברנע