תודו שהתגעגעתם לבחון את אביבית בר זוהר, כשהיא מציגה לראווה את גופה, לא? אז מתברר שאורחי מלון על חוף הים של הרצליה התעוררו לעוד בוקר שגרתי, שכנראה כלל ארוחת בוקר, קריאת עיתונים ורביצה על שפת בריכת המלון. עם זאת, ישנו סיכוי גדול שישבן לוהט ופרונט עסיסי ששייכים לגברת זוהרת שפסעה לעבר המתחם הרטוב, הצליחו להוציא אותם משלוותם. 
 
"מי זאת הדיווה שמסתובבת בין פשוטי מראה שכמונו?", תהו לעצמם, "עם הביקיני הקטנטן - כולל חוטיני דק שחושף את הישבן במלוא תפארתו ושני משולשים שמכסים בקושי את הפטמות". אז אין צורך אפילו בניחוש אחד, כולם מבינים שזו לא יכלה להיות אחרת מאשר אביבית בר זוהר, שביקשה להעביר יום של כיף עם אחותה בבריכת המלון, אבל יצא שהוציאה לעולם את העיניים.

 

אז התארגנו לבריכה ואין שמש ... No sun today

A photo posted by Avivit Bar Zoharאביבית בר זוהר (@avivitbarzohar) onלצערה של האישה והתושייה, בר זוהר לא זכתה להשתזף לאורן של קרני שמש חמימות (מזג האוויר האביבי הזה!) - אך לשמחת אורחי המלון, הכניסה המון אור למתחם האירוח המקומי. מתעניינים בגברת? אז אחרי שדאגה לצלם את עצמה ולשתף את העולם בעובדה שהיא שוכנת במלון, בר זוהר מביהרה שהיא תפוסה ונמצאת בתחילתו של רומן עם כדורגלן איטלקי. עד להודעה חדשה!