ברק אדרי, מייקי אלרוי, ברצינות, באמת עברתם את כל התלאות והריבים והבכי והצחוק בבית "האח הגדול" - רק כדי להגיע לרגע שבו תלבשו חליפות חתן מול הפלאשים, בכמה רגעים שבהם אתם נראים פחות או יותר כמו אחיה של הכלה הסורית? כי התמונות שלכם מודדים תלבושות בסטודיו של יוצאת ריאליטי, לא פחות ממדהימות.מתברר שמייקל וברק, שעברו בבית המצולם חוויות כמו נשיקה משותפת וקראש רומנטי (מצדו של אדרי), יצעדו יחד בגאווה על המסלול לראשונה בחייהם - כדוגמנים עבור מותג חליפות הערב של דורין סגול (פליטת "האח הגדול" בעצמה). בסוף השבוע, נפגשו כדי לנסות את חליפות החתן, עם עדשת מצלמה שתיעדה את התהליך, שנראה לשניים מוזר מאוד... עם או בלי חולצה.

יאללה, תתפשט. ברק אדרי מודד (צילום: אור גפן, יח"צ)יאללה, תתפשט. ברק אדרי מודד (צילום: אור גפן, יח"צ)

נבוך? ייתכן. אדרינבוך? ייתכן. אדרי

ברקת, התמונה הכי אוטרוף שלך!ברקת, התמונה הכי אוטרוף שלך!


סגול, שלדבריה תפתח בקרוב חנות גם ברובע קווינס שבניו יורק הרחוקה, לא רק ביקשה מהשניים לתכנן הפתעה מרגשת עבור תצוגת האופנה שלה - אלא גם גרמה לאדרי ואלרוי להתקרב אחרי תקופה ארוכה של ריחוק (אסתי לי, זו אשמתך?). 

היי, למה שלא יתאחדו רומנטית וזהו, הרי לשניים יש יותר ממכנה אחד משותף: אוהבים גברים מסוקסים, יודעים לעשות עיניים למצלמות, מחתנים זוגות חד מיניים (אלרוי יעשה את זה עם זוג נשים, אדרי חיתן זוגות בעצמו) ונראים מדהים בחליפות חתן! קדימה, עם הפפיון המפואר קומפלט לצילומים בנמל עכו, בבקשה.

מייקי אלרוי לא מבין באמת למה הוא נכנסמייקי אלרוי לא מבין באמת למה הוא נכנס
איפה הכלה, סליחה, החתן? ברק מדגמן טוב טעםאיפה הכלה, סליחה, החתן? ברק מדגמן טוב טעם

וגם יחד! מייקי וברק צמודיםוגם יחד! מייקי וברק צמודים

פאן. אדרי ואלרוי מצטלמיםפאן. אדרי ואלרוי מצטלמים