מה שקורה באילת... נשאר באילת? ממש לא, לירון רביבו! כבר חצי שנה (פחות או יותר), שהשורדת בדימוס והדוגמנית בת ה-22 בהווה, מתחזקת זוגיות יציבה עם איש חיי הלילה התל אביבי, אליאב בן חמו. בחודשים הראשונים של הקשר הרומנטי עם אהובה בן ה-35 היא ניסתה להסתיר אותו מכלי התקשורת, אבל מאז עברו שלל החלפות בגדי ים, ולפני כחודשיים רביבו נאלצה להפסיק להילחם בשמועות, כשמאז היא לא חוששת לאחוז לו את היד בפומבי. 


זינוק קדימה לסוף השבוע האחרון, אז יצאו השורדת לשעבר והבויפרנד לחופשה רומנטית באילת, כדי לציין בצוותא את יום הולדתה של המדינה, הרחק מחגיגות ההמון במרכז הארץ. השניים התאכסנו באחד מבתי המלון היוקרתיים של עיר הנופש שהיה מלא בישראלים עצמאיים, כך שאין פלא שנתפסו בעדשת מצלמתו של גולש אמיץ ונפלא - שקלט את לירון והצמוד בארוחת הבוקר בחדר האוכל. איך חביתת הפטריות שלך, רביבו?

אני לא זמין. לירון רביבו והחבר "אוכלים" (צילום גולשים)אני לא זמין. לירון רביבו והחבר "אוכלים" (צילום גולשים)
הלו, איטס מיהלו, איטס מי

"מספר חסוי? אולי זה גיא זוארץ!""מספר חסוי? אולי זה גיא זוארץ!"


עם זאת, אכזבה נרשמה כשאותם מעריצים מרחוק המתינו לרביבו על שפת הבריכה, רק כדי לבחון מקרוב את בגד הים האדום המפורסם שלה. הדוגמנית העולה לא רק שלא הגיעה לטבול במים יחד עם כולם, אלא החליטה לברוח מההמון כדי להשתכשך במי הבריכה של בית מלון אחר, שככל הנראה היה שקט ואינטימי יותר. 

עם ישראל יסתפק בתיעוד של הזוג במהלך ארוחת הבוקר, שבה כל אחד היה עסוק בנייד שלו ולא בפטפוטים על מצב הזיקוקים בעיר הדרומית ביותר בגבולות ארץ הקודש. עם תקשורת כזאת, אולי כבר עדיף לבלות בבמות הבידור?

והדיבור ממשיך. רביבו והחבר בתור לדגניםוהדיבור ממשיך. רביבו והחבר בתור לדגנים

"איך האומלט, בייבי""איך האומלט, בייבי"

ביוש. לירון רביבו באילתביוש. לירון רביבו באילת