עכשיו, אחרי שסוף כל סוף גרף בערך כל פרס ותעודת הערכה אפשריים בהוליווד, ליאונרדו דיקפריו יודע שהוא יכול לוותר על תדמית "כוכב העל שמציל את העולם" המלוקקת ולחזור להשתעשע בתחביב האהוב עליו - החלפת נשים בלונדיניות צעירות ומנקרות עיניים, שעושות לו נעים בין הצילומים, אחת אחרי השנייה. קבלו את החברה החדשה של ליאו בן ה-41, שהיא אירופית, פוטוגנית ולא מרבה להישאר עם הבגדים לגופה.


על פי הדיווחים בתעשיית הבידור האמריקנית, האיי-ליסט מצא לאחרונה את הגולדן גירל החדשה שלו: הדוגמנית הפולנייה אלה קאוולץ, שעונה על כל הקריטריונים שהכוכב השובב מציב לנשים שרוצות לחלוק איתו כמה רגעים אינטימיים. כלומר, חתומה בסוכנות דוגמניות בינלאומית שמבוססת בעיר מיאמי, מסירה את כל הבגדים טובת צילומים מפתים, חובבת חזיות תחרה ולא חוששת מהתפלשות בחול כדי לפלפל את הפוטושוט. אקשן, דיקפריו, אקשן.

ליאו דיקפריו נראה ממש מתעניין במה שיש לדוגמנית לומר! (צילום: Splashnews)ליאו דיקפריו נראה ממש מתעניין במה שיש לדוגמנית לומר! (צילום: Splashnews)
זוג או פרט? ליאונרדו דיקפריו ואלה קאוולץ זוג או פרט? ליאונרדו דיקפריו ואלה קאוולץ


אז מה קורה בין השניים, שנתפסו על ידי הפפראצי בניו יורק כשהם רוכבים יחד על אופניים ואז יושבים ללאנץ' משותף - שבו נראו יותר מאשר מתעניינים האחד בשלום השנייה? הצהובונים מספרים שהשניים יצאו לרקוד במסיבת יום הולדת שנערכה במועדון ניו יורקי, שבו נמרחו זה על זו ויש אפשרות שהיא תתלווה אליו לפסטיבל קאן שנערך בימים אלה ממש.

אלה, לפני שאת נקשרת, אולי כדאי שתדסקסי עם ג'יזל בונדשן המיתולוגית, או קלי רורבאך, טוני גארן, ארין הית'רטון, אפילו עם בלייק לייבלי, שיסבירו לך איך זה עובד בעולם של דיקפריו. את יודעת מה, את אפילו יכולה לדבר עם אחת, בר רפאלי, שתגלה איך מגיעים לשער "ספורטס אילוסטרייטד", בתמורה לכך שאת תצחקי איתה על הכרס של ליאו המתבגר. הא.

כעת, לכמה סיבות שבגללן אלה קאוולץ מוצאת חן בעיניי דיקפריו:
 
 

A photo posted by Ela Kawalec (@ela.kawalec) on 

A photo posted by Ela Kawalec (@ela.kawalec) on 

A photo posted by Ela Kawalec (@ela.kawalec) on 

A photo posted by Ela Kawalec (@ela.kawalec) on 

A photo posted by Ela Kawalec (@ela.kawalec) on