רקדנית במיל', כוכבת נוער בהווה ושחקנית איכותית בין לבין? כבר שנים ארוכות שדנה פרידר מורגלת באור הזרקורים המקומי, שמגיע יחד עם הפלאשים של צלמי הפפראצי - אך נדמה שהיא עדיין לא התרגלה לעובדה שהיא מתועדת גם מחוץ לבמה או לסט הצילומים. הנה, כשפגשה לאחרונה את העדשה של TMI, נראתה נבוכה מאוד.
 
הסיבה, ככל הנראה קשורה לכך שנקלטה צועדת יד ביד עם הבויפרנד המסוקס שלה בחודשים האחרונים - איש העסקים דין שטרן, כשהם בסיומו של דייט לוהט במסעדה טרנדית, בלב תל אביב. כן, אחרי כמה שעות רומנטיות על הבר, שכללו כמה קוקטיילים אלכוהוליים פלוס נשנושים, מלבד נשנוש אחד של השנייה, כן? הכל בבגדים ספורטיביים בהחלט.

הו לא, הנה הפלאש מגיע! דנה פרידר ודין שטרן (צילום: ניר פקין)הו לא, הנה הפלאש מגיע! דנה פרידר ודין שטרן (צילום: ניר פקין)

ברור שהם לקחו טייק אוואי הביתה...ברור שהם לקחו טייק אוואי הביתה...
"כפרה, קח אותי מפה!""כפרה, קח אותי מפה!"


כשקלטה את הפפראצי בסיומו של הערב העסיסי, פרידר הענוגה הגיבה בחיוך נבוך והשפילה את מבטה, תוך כדי שהיא אוחזת בבויפרנד שלה ששימש בתפקיד המגן האנושי שלה. הוא שלח מבטים מפלרטטים למצלמה - שכנראה היו אמורים להבהיר לצלם שמספיק ודיי, צילמת, ראית כמה הם יפים, עכשיו זוז מפה. את המשך הערב הזוגי בביתם המשותף? אפשר רק לדמיין.

שטרן, אתה מפלרטט איתנו?שטרן, אתה מפלרטט איתנו?

"חבק אותי, אהובי""חבק אותי, אהובי"

יאללה, ביוש. שטרן ודנה פרידריאללה, ביוש. שטרן ודנה פרידר


(סייעה בהכנת הכתבה: שני כהן)