עונת המעבר המקומית מבלבלת, עם יום חם ויום קריר, רוח מנשבת ואז חמסין? כי כך גם היו השבועות האחרונים בחייה של שיר אלמליח. זאת כנראה הסיבה שבגללה הדוגמנית החליטה לארוז מזוודה ולהתעופף לכמה ימים של נופש במקום אטרקטיבי במיוחד - שאם לא היה לוהט מספיק, זכה למכת חום בעזרת הביקיני המינימלי של אלמליח. איי קארמבה!


אלמליח, נסעה בשבוע שעבר לאי הספרדי איביזה. כדי לשכוח לרגע מהפרידה המפתיעה מבעלה אלרואי כהן או מהסכסוך עם הסוכן שלה לשעבר, ולהתרחק מכל הכותרות סביבה - ביקשה מגבר מסתורי (שלא מזכיר את הגברים האחרים שסבבו אותה) לטוס איתה לחופשה חלומית בחסות הייניקן, ששלחה אותה לצפות בגמר ליגת האלופות באירופה. ואם המשחק שודר בערב, אז את היום היא העבירה עם הגברבר על החול החמים.

"אני פה, תפסתי לנו מיטת שיזוף!". שיר אלמליח באיביזה (צילום: שוקה כהן)"אני פה, תפסתי לנו מיטת שיזוף!". שיר אלמליח באיביזה (צילום: שוקה כהן)
חלון אחורי, אלמליח סטיילחלון אחורי, אלמליח סטייל
הנה חבר מסתורי!הנה חבר מסתורי!
צמודים? מאוד! אלמליח עם אביגד יצחקיצמודים? מאוד! אלמליח עם אביגד יצחקי


תהיתם, הופתעתם, נדהמתם מהבחור שמבלה צמוד מאוד ליפהפייה? כי לא, לא מדובר בגבר חדש שהיא מתנחמת בזרועותיו - אלא בחברה הטוב של שיר, העונה לשם אביגד יצחקי. מלבד משחק כדורגל וכמה שעות בטן-גב, השניים נהנו גם מפעילות אקסטרים ימית, ארוחות שף, מסיבות חוף לחות והרבה בירה, מן הסתם. היא קיבלה חופשה חלומית, אתם זכיתם לבחון את אלמליח באווירה ספרדית בוערת.

גבירותי ורבותי, התכנסו על מנת לבחון ביקיניגבירותי ורבותי, התכנסו על מנת לבחון ביקיני


בכדי לטבול עמוק יותרבכדי לטבול עמוק יותר

לשזוף עינינו בכל הטוב הזה...לשזוף עינינו בכל הטוב הזה...

להודות, להלל, לפאר ולשבחלהודות, להלל, לפאר ולשבח

את מזלנו הטוב, על כל האלמליח הזאתאת מזלנו הטוב, על כל האלמליח הזאת

הולה, מחשוף. שיר אלמליחהולה, מחשוף. שיר אלמליח