הזמן: הניינטיז, שנות התשעים העליזות. על המסך של ערוץ 2: ארז טל מסובב גלגל מזל בשעות שידור פריים טיים, לצד חבורת מצילים לוהטים שמושים מהמים טובעים וטובעות ב"משמר המפרץ". עכשיו חזרו לעתיד, חודש מאי 2016. אותו ארז טל, מתועד כשהוא יוצא נוטף מים מהים התיכון, בבגד ים צמוד, לפחות כאילו היה דיוויד הסלהוף או פמלה אנדרסון בביקיני ים אדום. לוהט!
 
מנחה "האח הגדול", שכפי שקראתם כאן נפצע לפני כשבועיים בתאונת אופניים שממנה יצא עם שבר ביד - התעופף בסוף השבוע לנופש בחסות הייניקן באיביזה, לכבוד שידור גמר ליגת האלופות. לכן, הספיק להיפטר מהגבס על יד ימינו הכואבת, לקח את אחיו ירון והתעופף לחופשה חמה באי הספרדי (ממש כמו שיר אלמליח, שבערה שם בביקיני). האחים רק נחתו, וכבר שכרו רכב איתו נסעו מחוף לחוף, כך שזה נגמר בתמונות הבאות.

יד המחץ. ארז טל עם אחיו באיביזה (צילום: שוקה כהן)יד המחץ. ארז טל עם אחיו באיביזה (צילום: שוקה כהן)

אח, גדול! ירון טל מתכופף, ארז מתוחאח, גדול! ירון טל מתכופף, ארז מתוח
אלכוהול ושמש, שילוב מנצח?אלכוהול ושמש, שילוב מנצח?


אם תהיתם מה שלום המנחה, אז שימו לב: הוא עדיין שבור. למרבה הפתעתם של המקומיים, שרק רצו ללחוץ את ידו של טל שעדיין סובל מכאבים בעקבות התאונה - ארז החליט שיגיש דווקא את ידו השמאלית לכל מי שמבקש לחיצה חמה. 

לא לוחץ. טל ואחיולא לוחץ. טל ואחיו

תופס טרמפים על החולות? ארז טלתופס טרמפים על החולות? ארז טל

מתעד את שיר אלמליח נהנית? ארז טלמתעד את שיר אלמליח נהנית? ארז טל


מאוכזבים לגלות שלא תוכלו לבחון את הריבועים הרטובים בבטנו הלבנבנה של הגיק האהוב? הוא צריך לשמור על עורו מהשמש. עבור השרירים המסותתים, יש את מייקל לואיס.

מצד אחד, ארז טלמצד אחד, ארז טל

רק לשם השוואה, הנה מייקל לואיס באותו המקוםרק לשם השוואה, הנה מייקל לואיס באותו המקום

פאן לו. מייקל לואיס באיביזהפאן לו. מייקל לואיס באיביזה