אל תתבלבלו, כשמיס ג'ניפר לופז שרה פעם שהיא עדיין ג'ני, הלטינה מהבלוק השכונתי - היא התכוונה לזה בשיא הרצינות. קחו מזג אוויר חם, ערבבו אותו עם מוזיקה רועשת וכוסית אלכוהול, ותראו בעצמכם את ההוט מאמא בת ה-46, כשהיא מתנהגת כמו צעירונת חסרת אחריות, רוקדת בחושניות תוך כדי שהיא מנפנפת בישבן הסופר-מפורסם שלה אל מול הקהל המריע. הולה.
 
הולה, ג'ניפר לופז לוגמת משקה מרענן. בחזייה (צילום: Splashnews)הולה, ג'ניפר לופז לוגמת משקה מרענן. בחזייה (צילום: Splashnews)
סי, סי, סי, לופז עם החבר קספר סמארטסי, סי, סי, לופז עם החבר קספר סמארט


לופז עם הדם החם, חגגה את סוף השבוע של יום הזיכרון האמריקני (כן, הם מרימים לחיילים האמיצים שם בארצות הברית) במסיבת בריכה ענקית בעיר לאס וגאס. לכבוד המאורע, ג'יי לו ארזה את החבר בן ה-29 קספר סמארט (17 שנות הפרש גילאים? בקטנה!), פלוס ביקיני צבעוני, משקפי שמש סגולים ומצב רוח טוב, לפני שיצאה להראות שהיא עדיין יודעת לענטז להפתעת המבלים הרבים במקום. 

מבמט אחורי, שוווה יותר מקרדשיאן או מינאז'?מבמט אחורי, שוווה יותר מקרדשיאן או מינאז'?

יאססס, פרחה. ג'ניפר לופז בלאס וגאסיאססס, פרחה. ג'ניפר לופז בלאס וגאס


שימו לב: הקהל אולי התלהב לראות את הדיווה הלטינית כשהיא שותה בהנאה בחזייה, אבל כשהלהיט של ריהאנה ודרייק "Work" התנגן ולופז הסתובבה כדי להדגים את יכולות הטווריקנג עם הישבן העסיסי שלה? אז כולם באמת השתגעו מרוב הנאה, לראות אותה מנפנפת בביג בוטי ותיעדו אותה בהנאה, כמובן. הו, מאמאסיטה.

 

A video posted by @jloveraniston on 

A video posted by @perfectlxpez on