הקיץ בפתח, בגדי הים כבר חולצו מהבוידעם לאוורור ומקדמי ההגנה נרכשו מבעוד מועד? רק תשאלו את ניבר מדר וחן יאני, שתיים מהדוגמניות הישראליות הפעילות הכי מרגשות - שמדגימות עבור האירופאים איך טובלים במי הים התיכון בהפקת אופנה למגזין בינלאומי חדש. הטוויסט: השתיים עושות את זה בסטייל, מינוס חלק עליון אופנתי, פלוס חזה חשוף!


יאני ומדר הענוגות, צולמו על ידי יניב אדרי המוכשר למגזין הצרפתי הנחשב Lui - אותו מגזין שהציג את הפטמות החשופות של ריהאנה על השער, ולא מזמן גם את את החזון של ריטה אורה השובבה ("בקי עם השיער הטוב" עבורכם) בדוכני העיתונים. כך שהעור החשוף של הישראליות היפהפיות, שצולמו להפקה האינטרנשיונל בחוף מקומי לאחרונה, עדין יחסית.

יצאנו לרחוץ. ניבר מדר למגזין Lui (צילום: יניב אדרי, סריקה)יצאנו לרחוץ. ניבר מדר למגזין Lui (צילום: יניב אדרי, סריקה)
נועזת! חן יאני טופלס (צילום: יניב אדרי, סריקה)נועזת! חן יאני טופלס (צילום: יניב אדרי, סריקה)


בתמונות מהצילומים היוקרתיים, שיפורסמו בגיליון יוני תחת הכותרת "הרחצה אסורה", ניבר מדר מדגמנת פרטי אופנה של אלכסנדר וונג, דיזל וקלווין קליין, בעוד שיאני מופיעה בתמונות עם דגמים לפאשניסטות של בית האופנה סן לורן ואמריקן אפרל. אבל האקססורי הכי טוב של הבנות, שהתגנדרו עם מעצב השיער יניב זאדה והמאפרת שירלי ווינר? דוגמנים ישראלים צעירים שמכסים את גופן, בהם ברק שמיר החתיך והראל אלון. לבריאות, כוכבים.

 

HEN & BARAK for @luimagazine BY @yanivedry1 @teddyczopp @barak_shamir6 @shirleyweiner @yanivzada

A photo posted by yanivzada (@yanivzada) on 

A photo posted by yanivzada (@yanivzada) on 

A photo posted by Yaniv Edry © (@yanivedry1) on 

LUI Magazine By #yanivedry @teddyczopp @yanivzada @shirleyweiner @henyanni @barak_shamir6 @luimagazine

A photo posted by Yaniv Edry © (@yanivedry1) on 

A photo posted by Hen Yanni (@henyanni) on