מכירים את "תסמונת מלכת היופי" שזורקת את החבר האוהב שלה שבועות ספורים אחרי שמניחים על ראשה את כתר המנצחת? אז מי שהוכתרה לאחרונה בתואר, קארין עליה בת ה-18, אולי נבחרה לתפקיד כרווקה - אבל ייתכן שבקרוב מאוד תכריז שהיא תפוסה חזק, עם לא אחר מאשר כוכב העונה הנוכחית של "המירוץ למיליון", שון כהן.ייתכן שזוגיות חדשה מתבשלת בביצת הבידור המקומית, בין חצי הצמד 'קים ושון' מהעונה החמישית של הריאליטי העולמי, לבין מלכת היופי הטרייה מקרית גת. שון בן ה-24, איש חיי לילה תל אביבי ומתווך נדל"ן, אומנם מככב פעמיים בשבוע על המסך במסגרת "המירוץ למיליון", אבל מתברר שבשעות הפנאי הוא מבלה עם לא אחרת מאשר נציגת ישראל הטרייה בתחרויות היופי. הנה התיעוד המרעיש!

שיט, נתפסנו! שון כהן עם קארין עליה (צילום: ניר פקין)שיט, נתפסנו! שון כהן עם קארין עליה (צילום: ניר פקין)
היא לא מרימה את המבט מול המצלמות. זה לא חלק מהג'וב?היא לא מרימה את המבט מול המצלמות. זה לא חלק מהג'וב?


צלם הפפראצי של TMI תפס את כהן ועלייה, כשהם מעבירים ערב קיצי משותף, על כוס קפה בבית קפה תל אביבי. סועדים במקום העידו כי כוכב הריאליטי ומלכת היופי נראו מאוד קרובים, נגעו ופלרטטו אחד עם השנייה. עם זאת, כשהשניים קלטו את עדשת הפפראצי, ניסו להתחמק ממתן תשובות על מה הם עושים יחד או מתיעוד משותף - כאשר עלייה ניסתה להסתיר את הפניה בכל מחיר, בעוד ששון צחקק במבוכה. 
ראו אותך! קארין עליהראו אותך! קארין עליה

מחיר התהילה וזהמחיר התהילה וזה
יס, זאת מלכת היופי שלכם. קארין עליהיס, זאת מלכת היופי שלכם. קארין עליה


בתום הערב, המשיכו לדרכם "בנפרד" בתקווה לנסות לברוח מהפפראצי שארב להם, אך כשחשבו שאיש לא רואה אותם התחברו שוב ונצמדו אחד לשנייה, רק כדי לברוח מחדש מהפלאש דקות ספורות אחר כך - כפי שתועדו עבור TMI. שון, אם תהיתם, משתתף ב"המירוץ למיליון" לצד חברתו הטובה בשמונה השנים האחרונות, קים. רגע, לפני שהקשר הטרי יבשיל לזוגיות, היא תצטרך לתת את ברכתה לקארין עליה בתור הגירלפרנד?
שון כהן, כבר קיבלת אישור מקים על קארין? 
"מדובר בידידות".

רק ידידים? שון כהןרק ידידים? שון כהן