מריאנו כבר יודע, דנה פרידר בחנה מקרוב, אבל אתמול (ראשון) - עשרות בני אדם (וכעת גם העולם כולו) נחשפו לאחד הגברים הלוהטים ביותר בתעשיית הבידור המקומית, אלי פיניש. הפתעה? כי הבדרן הוותיק לא התבייש לעלות על הבמה בתחתונים קטנטנים צבעוניים, כשהנחה אירוע מתועד במיוחד. הנה, יש תמונות שיגרמו גם ללסת שלכם להישמט!


החשיפה המיוחדת של מיסטר פיניש, התרחשה לתדהמת מוזמני אירוע השקת התוכנית האומנותית של פסטיבל התמר ה-17, שייערך בחול המועד סוכות (בחודש אוקטובר הקרוב) בין מצדה לעין גדי, בהשתתפות עשרות אמנים - בהם מארינה מקסימיליאן ואבי בתה, גיא מנטש מהצמד גיא ויהל, ריקי גל, מאור כהן, פיטר רוט או שלומי שבן. אז מוזיקה זה טוב ונחמד, אבל המצחיקן בלי בגדים מול הפלאשים? מדובר בקרנבל של אדם אחד.

היוש, החבילה הגיעה. אלי פיניש על הבמה (צילום: אורית פניני)היוש, החבילה הגיעה. אלי פיניש על הבמה (צילום: אורית פניני)

"להיות או לא להיות. זאת השאלה""להיות או לא להיות. זאת השאלה"
הכי להיות! פיניש בתחתוניםהכי להיות! פיניש בתחתונים


פיניש בן ה-40, נכנס לדמות ה... ססגונית (?!) בספידו המקושקש, שחשף את קווי השיזוף הבוהקים והסתיר מעט מאוד מחלקי גופו הצנועים, בזמן שעמד על הבמה מול המצלמות במועדון ברמת החיל בתל אביב. אז, הקדיש לכל אושייה שמשתתפת באירוע המוזיקלי הוותיק תובנה אישית על פועלו וקרע מצחוק את האמנים מפורסמים, כשבין היתר האשים את מוש בן ארי ש"הכניס את הכינים למיינסטרים". ואתם חשבתם שבגד הים הזעיר שלו מצחיק.

האיש והראסטות. מוש בן ארי עם פיטר רוטהאיש והראסטות. מוש בן ארי עם פיטר רוט

פאן להם! מאור כהן נצמדפאן להם! מאור כהן נצמד

למה ריקי גל? כובע!למה ריקי גל? כובע!

גיא ויהל מצרפים?גיא ויהל מצרפים?