תככים, משימות וזיעה הם מרכיבים חיוניים בכל תכנית ריאליטי שרוצה למשוך צופים למרקע, אבל מה לגבי אירוע השקה מוצלח? כל איוונט מרגש זקוק לנשיקה טובה. אמש (שבת), חגיגת ההשקה לתכנית המציאות המקומית החדשה "המשימה: אמזונס" - כללה לא רק מנחה מוכר עם ארוסה מפורסמת, כמה דוגמניות בבגדים נוצצים והמון פרצופים אנונימיים שיככבו בשבועות הקרוב על המסך, אלא גם נשיקה רטובה.


בסדר, תמיד נחמד לבחון את גל אמיתי ואגם רודברג הפוטוגניים, שבקרוב יעמדו תחת החופה, אך בינתיים הגיעו להקרנת הבכורה של הריאליטי שמנחה אמיתי בפריים טיים של שידורי קשת בערוץ 2. רודברג אולי מפרגנת, אבל את מירב תשומת הלב, גנבו דווקא המתמודדים רונן אור צרפתי (סוכן אמנים ודוגמנים, שייצג בעבר את מאיה בוסיקלה) שתועד מתלקק בהתלהבות עם חברו למסך, רותם סמדג'ה, יזם נדל"ן, שהוא אב לילדים ונשוי... לאישה. פאן.

 היוש וזה. רותם סמדג'ה עם רונן אור צרפתי (צילום: אור גפן, אביב חופי) היוש וזה. רותם סמדג'ה עם רונן אור צרפתי (צילום: אור גפן, אביב חופי)

שלום ונשיקות. צרפתי עם סמדג'ה... קרובים משהושלום ונשיקות. צרפתי עם סמדג'ה... קרובים משהו
עוד אחת? יאללהעוד אחת? יאללה

צ'ירז, כפרה. צרפתי נרגעצ'ירז, כפרה. צרפתי נרגע


בין מתמודדי "אמזונס" שהתקבצו במלון "ניקס" מרשת מלונות פתאל שבתל אביב, אבל התנשקו רק על הלחי, היו גם הדוגמניות המעוררות לי לוי - כהרגלה לבושה בשמלת ערב מפוארת - דורון מטלון הצעירה, הזמרת מיטל דה רזון ושאר המתמודדים של הריאליטי, שלשמותיהם עם ישראל יתוודע במהלך העונה. או שלא. 
 
הגיעה לפרגן. אגם רודברג עם גל אמיתיהגיעה לפרגן. אגם רודברג עם גל אמיתי

לי לוי מרימהלי לוי מרימה

דורון מטלון דרמטיתדורון מטלון דרמטית

כמה שמחה והתלהבות. אמיתי ורוברג עם קומץ משתתפי ריאליטיכמה שמחה והתלהבות. אמיתי ורוברג עם קומץ משתתפי ריאליטי

"כמה זמן הפרק, חמוד?". אגם מתלחששת"כמה זמן הפרק, חמוד?". אגם מתלחששת

המשתתף אודי כהן לובש... משהוהמשתתף אודי כהן לובש... משהו

לי לוי וריי מאור חברותייםלי לוי וריי מאור חברותיים

בהצלחה! מתמודדי "אמזונס"בהצלחה! מתמודדי "אמזונס"