איך נפתח השבוע שלכם? כי במקרה של הוריו של משתתף הריאליטי החדש "המשימה: אמזונס", אילן אוספליק, הם יכלו לבחון את בנם המסוקס כשהוא מתפשט, מלקק, מקיים יחסי מין בעירום נועז - והכל לטובת קליפ מוזיקלי. בת המזל? הראפרית המקומית שורטי, שבחרה באוספליק הממושקף לדגמן סקס מול המצלמות עבור הקליפ לשיר החדש שלה.
 
נדמה שאין צורך להכביר במילים על השיר "צבעים", שכולם תשמעו - ברגע שתבחנו מקרוב את הקלוז אפ גופו של כוכב הריאליטי המשימות החדש שצולם בג'ונגלים בדרום אמריקה. אם עד כה ראיתם אותו מדגמן חליפות מחויטות, אז עבור הראפרית אילן לא חשש לשכוח מהעכבות, לפרוץ את הגבולות ולדגמן ישבן שובב, כאשר צולם כשהוא עירום על גג נטוש לקליפ הנועז (מאוד!), שביים אלעד זכאי. התוצאה? משובבת נפש.

הנה, בחנו את הקליפ "צבעים" של שורטי ואילן אוספליק בעצמכם:

בכל זאת הגעתם עד לכאן ואתם זקוקים לתקציר העלילה? פשוט מאוד. שורטי (הילה ניסימוב), כובשת את לבו של אילן. מסירה את המשקפיים, מסירה את השמלה שהיא לובשת ונותנת לו להלהיט אותה. אז, הוא מוריד את המכנסיים ומשם? הדרך להנאה כנראה קצרה מאוד. כוכב חדש בביצה כנראה נולד כעת, אבל היי, אבל גם השיר נחמד.

שימו לב, לא רק הישבן של אילן אוספליק מככב בקליפ:
שלב א', המשקפיים הלכו. אילן אוספליק ושורטי בקליפ החדש (צילום מסך, יוטיוב)שלב א', המשקפיים הלכו. אילן אוספליק ושורטי בקליפ החדש (צילום מסך, יוטיוב)
שלב ב', מבטים ענוגיםשלב ב', מבטים ענוגים

שלב ג', אין צורך בתחתונים, נכון אוספליק?שלב ג', אין צורך בתחתונים, נכון אוספליק?

שלב ד': היוש, ישבן. האחוריים של אילןשלב ד': היוש, ישבן. האחוריים של אילן

שלב ה', יא באבי, אפילו באמזונס לא נהנו ככה!שלב ה', יא באבי, אפילו באמזונס לא נהנו ככה!

הסוף, באנחה. שורטי ואילן אוספליק בקליפ "צבעים"הסוף, באנחה. שורטי ואילן אוספליק בקליפ "צבעים"