כמה נחמד שהקיץ הגיע ואיתו גם הפגרה הרשמית של אנשי תעשיית הבידור, הקולנוע, האופנה הגלובלית - שמאפשרת לכמה מהאנשים המפורסמים בעולם לפרוש כנפיים ולהתעופף לחופשה מענגת, שמנטרלת מהכוכבים את העכבות. כך כנראה חשבו גם בראדלי קופר ואירינה שייק, שחקן ודוגמנית על, שביחד מתפקדים כבר יותר משנה בתור פאוור קאפל הוליוודי, שהחליטו לקפוץ לנופשון רומנטי באיטליה הקסומה.


אבל שייק את קופר כנראה לא חשבו על מי שלא יוצא לפגרה אף פעם: נכון, צלמי הפפראצי, שהגיעו עד לאגם גארדה שבצפון ארץ המגף, רק כדי לתפוס את הטופ מודל המענגת רטובה בביקיני מינימלי ואת אהובה, כוכב סרטי "בדרך לחתונה", כשהוא נוטף מים בתחתון שחור תואם, שהדגיש את הנתונים הפיזיים שלו. ותודה לממציא עדשת הקלוז אפ, כן?

בראדלי, שייק איט אוף! קופר רטוב, אירינה מנגבת (צילום: Splashnews)בראדלי, שייק איט אוף! קופר רטוב, אירינה מנגבת (צילום: Splashnews)
הביקיני? מינימלי כמובן. אירינה שייק מנפנפת (צילום: Splashnews)הביקיני? מינימלי כמובן. אירינה שייק מנפנפת (צילום: Splashnews)

בראדלי, בגד הים צמוד או שהקופר שלך שמח לראות אותנו? (צילום: Splashnews)בראדלי, בגד הים צמוד או שהקופר שלך שמח לראות אותנו? (צילום: Splashnews)


האקסית המיתולוגית של רונאלדו בת ה-30, תועדה גם בקיץ שעבר כשהיא מחליפה נוזלים עם קופר בן ה-41, שנחשב ל(עוד) רווק הוליוודי מושבע. אבל למרות שמועות על פרידה בחודשי החורף, שייק והכוכב נראים צמודים בהחלט כשהם מבלים את חופשת הקיץ הלוהטת שלהם באגם האיטלקי. 

היא יצאה מהמים, עוד עוד נרטב. בעוד שהיא מתנגבת, הוא דורך עליה בשובבות. היא משתזפת, הוא חייב להציק (או לאחוז את המפשעה, תלוי איזה פריים אתם בוחנים), אבל רק עד שהוא יבש מספיק כדי לגרור אותה לבית המלון המפנק ששכרו במקום. את המשך הבילוי אתם יכולים לדמיין בעצמכם.

ואז, בראדלי קופר החליט להציק!(צילום: Splashnews)ואז, בראדלי קופר החליט להציק!(צילום: Splashnews)

בסדר, נודניק, בוא נלך לחדר המלון(צילום: Splashnews)בסדר, נודניק, בוא נלך לחדר המלון(צילום: Splashnews)

המשך יבוא? אירינה שייק ובראדלי קופר (צילום: Splashnews)המשך יבוא? אירינה שייק ובראדלי קופר (צילום: Splashnews)