13 שנים, פחות או יותר, חלפו מאז שנינט טייב שרה על הבמה בחוף ניצנים את "ים של דמעות", אבל נדמה שהשיר ההוא שחידשה ימשיך לרדוף אותה עוד שנים ארוכות. אמש (שני) למשל, בני משפחתה של המאמי הלאומית במיל' ואחת הנשים המפורסמות בישראל, ערכו הדגמה חיה של המילים המפורסמות שהפכו את טייב לכוכבת שנולדה - כשהגיעו להיפרד ממנה.


זה קרה רגע לפני שהרוקסטאר המקומית עלתה עם בעלה יוסי מזרחי ובתם אמיליה על מטוס שייקח אותם לארצות הברית, במטרה לנסות את מזלה בתעשיית המוזיקה הגלובלית. נכון, נמל התעופה בן גוריון כנראה מעולם לא חווה כמויות כאלה של דמעות זולגות כפי שקרה בשעות הקטנות של הלילה, באדיבות בני משפחת טייב - כולל אחיה אייל, אסתי וסופי - שפשוט לא הצליחו לעצור את ההתרגשות וגרמו גם לנינה למחות דמעה.

מאמי, אנחנו עפים מפה. נינט טייב, יוסי מזרחי ואמיליה (צילום: ניר פקין)מאמי, אנחנו עפים מפה. נינט טייב, יוסי מזרחי ואמיליה (צילום: ניר פקין)

קולי, שובר את הדממהקולי, שובר את הדממה
לא נראית מרוצה במיוחד. טייבלא נראית מרוצה במיוחד. טייב


קצת לפני חצות, הזמרת ובעלה מזרחי התייצבו עם בתם אמיליה, עגלת התינוק והגיטרות בליווי פמליה מכובדת של בני משפחה וחברים, שהגיעו ללוות אותם עד לביקורת הדרכונים. המטרה של טייב, שעזבה את ארץ הקודש לתקופה לא מוגבלת לפי שעה, היא לנסות להיוולד מחדש כזמרת בינלאומית, כאשר בעלה המוזיקאי תומך בה.
 
הבוקר (שלישי), אף פורסם בעמוד הפייסבוק של טייב פוסט פרידה מהמעריצים, שבו כתבה טייב "מי היה מאמין. אני הילדה הקטנה הזו... עושה את הצעד הענק והמשמעותי הזה, נפרדת מכל המוכר והידוע והנגיש ושטה אל תוך אוקיינוס החלומות הגדול... שבורת לב לא אחזור- כי אם שלמה. ברכיי החשופות לא ידממו - כי אם יצמיחו עור חדש. ההווה מזמין אותי לחקור את העתיד וכל שנותר לי הוא ללמוד ולגמוע מרחקים וחכמה". נינט הוסיפה שהיא "מודה לכל מי שהגיע להופעות ורכש אלבומים והיה ותמך והעיר וקילל והאיר את עיניי וגרם לי לחשוב ולדמם ולשמוח ולהיות. אני בטוחה שעוד נפגש". מרגשת.

מצליחה לחייך. נינט עם הפמלייהמצליחה לחייך. נינט עם הפמלייה

רגע, זכרת להביא ספר טיסה?רגע, זכרת להביא ספר טיסה?
יאללה, תבואו לבקר מתישהויאללה, תבואו לבקר מתישהו


אמש, בין החיבוקים של טייב לנשיקות מהחברים או מהאח הגדול אייל, ים של דמעות זלגו בעיקר מעיניהן של האחיות לבית טייב, כנראה בעיקר כי הן מבינות שעכשיו כשאחותן המגה מפורסמת כבר לא כאן - הן לא מעניינות אף אחד בביצת הבידור. אחרי הפרידה קורעת לב, טייב את מזרחי ואמיליה צפויים לנחות היום בניו יורק, שם יחלו את המסע לעבר החלום האמריקני שלהם עד להודעה חדשה. זה באמת קורה, שיהיה בהצלחה.

אפשר לסיים עם השגעת הזאת. נינט טייב, יוסי מזרחי ואמיליהאפשר לסיים עם השגעת הזאת. נינט טייב, יוסי מזרחי ואמיליה

קולה שובר את הדממה. טייב בנתב"גקולה שובר את הדממה. טייב בנתב"ג
ביוש! נינט טייבביוש! נינט טייב