המתמודד הלוהט של הריאליטי החדש "המשימה: אמזונס", אביאל כהן (כן, יש עוד אחד כזה שאינו עונה לשם אילן אוספליק), מכחיש בשבועות האחרונים שהוא מנהל זוגיות עם הקולגה מהג'ונגלים הזמרת מיטל דה רזון. אמנם עוד לא ברור מה באמת קורה עם השניים בימים אלה, אך יודעי דבר סיפרו שבתקופה הקרובה, האישור למערכת היחסים בין השניים שחיה ובועטת אכן יגיע - כשבפרק שישודר כבר הערב (רביעי) תוכלו לצפות בנשיקה רטובה של הזוג המאוהב.

אבל רגע, מיס דה רזון צריכה לבחון את התמונת הבאות: מי שספק צמוד, ספק מוכחש שלך, נותן לנשים אחרות להסיר לו את החולצה. נכון שהיא סמי-בלונדינית, אבל היא לא ממש נראית כמו החברה מהאמזונס. הצ'ארמר מהמסך עבר לאחרונה תאונת עבודה, נפל ושבר את ידו, כך שבימים האחרונים הוא מגובס בידו הימנית ומתקשה לעשות פעולות בסיסיות. תודה לאל על כאלה שמגיעים לעזרת חבר.מסכן, לסדר את הפריזורה ברחוב גם קשה לו...אביאל כהן (צילום: ניר פקין)מסכן, לסדר את הפריזורה ברחוב גם קשה לו...אביאל כהן (צילום: ניר פקין)

רק רצה להוריד חולצה...רק רצה להוריד חולצה...


מתברר שכהן שרד את התחרויות בין העצים, אך לא שרד יום בעבודה, כך שכאשר נלכד על ידי צלם הפפראצי של TMI כשהוא עושה את דרכו למספרה של אלון חובב, נתפס ברגע אינטימי. באשמת הגבס, אביאל נאלץ להיעזר בעובדת המספרה שהסירה את החולצה מבעד ליד הפצועה, כדי להגן על היד הפצועה מרטיבות.

אביאל סיפר לפפראצי שהוא סובל מכאבים בשל הפציעה, אבל לא ממש הסגיר מידע לגבי מי שמטפלת בו בבית. כל עוד זכיתם לראות אותו בלי חולצה, פלוס תספורת חדשה, כן? מזל שהייתה מי שתחלץ לעזרה!מזל שהייתה מי שתחלץ לעזרה!

גם על זה מקבלים טיפ או רק על חפיפה?גם על זה מקבלים טיפ או רק על חפיפה?

זהירות על הגבס...תוכלי לחתום לו אח"כזהירות על הגבס...תוכלי לחתום לו אח"כ

כבר לקח מספר טלפון?כבר לקח מספר טלפון?

מזל שלסמס הוא עדיין יכול...מזל שלסמס הוא עדיין יכול...

לא רק מפשיטה...גם חופפת!לא רק מפשיטה...גם חופפת!

סיימו עם ההכנות, קדימה לספרסיימו עם ההכנות, קדימה לספר