קים קרדשיאן שלום, החזה שלך חזר להופעת אורח מרגשת. ככה זה כשמלכת הריאליטי-טראש ואחת הנשים המפורסמות בעולם, מחליטה לצאת לביקור אצל הרופא במהלך יום של צילומי הריאליטי המשפחתי המדובר שלה. הלוקיישן: עיר המלאכים לוס אנג'לס. על תקן הליווי הצמוד: מאמא קריס ג'נר, שתי מצלמות וידאו + 15 צלמי פפראצי נלהבים. האאוטפיט: שמלה שחורה קטנה וקצרצרה במיוחד, שמתחילה נמוך, מדי, ומסתיימת גבוה. מדי.
 
רעייתו האוהבת של קניה ווסט אמנם חשפה את גופה במערומיו פעם, ואז שוב ושוב במהלך השנים האחרונות, אבל בכל פעם שבה היא לובשת בגד שחושף טפח, נניח את החזה המפואר שלה - נראה שהיא גורמת להילולה בהוליווד רבתי. שוב גנבת שמלה מהארון של אחותך הקטנה קיילי? כי העיקר שמיס קרדשיאן משוויצה ברשתות החברתיות בשרשרת קולר מג'ינס שעיטרה את צווארה.

היוש, הגעתי. קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)היוש, הגעתי. קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)
סלים פיט? מהארון של קיילי ג'נרסלים פיט? מהארון של קיילי ג'נר


לא שהיא צריכה סיבה מסוימת לשלב את המגפיים הגבוהים עם שמלה מתפקעת (שפעם כנראה היו משייכים ליצאנית כזו או אחרת), אבל קרדשיאן מרגישה אקסטרה-סמול במיוחד, כעת כשהגיעה למשקל היעד שהציבה לעצמה, כשפצחה בדיאטה אחרי ההריון עם סיינט ווסט אותו ילדה בחודש דצמבר האחרון. אז, חשפה שעלתה בחודשי ההריון כ-33 ק"ג, אבל נחשו כמה היא שוקלת כיום? 56 קילוגרמים שבהם השוויצה ברשתות החברתיות. רק עוד קילו למנאייק!

חובה לסדר את הנעליים. קרדשיאן אצל הרופאחובה לסדר את הנעליים. קרדשיאן אצל הרופא

חונק צוואר? טרנד מחריד. קים קרדישאןחונק צוואר? טרנד מחריד. קים קרדישאן