זוכרים שג'סטין ביבר היה ילד מזמר דביק ומעיק, את הצילומים הראשונים של קיילי וקנדל ג'נר לתכנית ריאליטי או את התמונות מתחילת דרכם של בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק ככוכבי דיסני? כי נדמה שהדור הבא של הילדים-כוכבים שצומח מול המצלמות משובח במיוחד. לראייה, הבן הבכור של ויקטוריה ודיוויד בקהאם - ברוקלין בקהאם - שגדל להיות מתבגר מסוקס ושובר לבבות לוהט לעתיד.בשנת 1999, ויקטוריה עוד היתה אחת מהפופסטאר המצליחות בעולם, דיוויד היה כדורגלן עולה והבייבי שנולד לצמד ההורים הצעירים נחשב לעוד בייבי מני רבים של כוכבי בי-ליסט. ואז, השניים הפכו את עצמם מותגים גלובליים, טיפחו צאצאים לתפארת, שנראה שימשיכו את שושלת בקהאם המהפנטת. במיוחד שברוקלין, כיום כבר בן 17, לא מפסיק להשוויץ בשרירים שהוא מפתח בתקופה האחרונה! 

 

A photo posted by bb (@brooklynbeckham) on


 

A video posted by bb (@brooklynbeckham) on


 
בשעה שחבריו שוברים ראש על בחינות הבגרות (או מבלים בבתי מרקחת בחיפוש אחרי תכשירים למניעת פצעונים), בקהאם ג'וניור מתחזק פרופיל אינסטגרם עם לא פחות מ-8.3 מיליון עוקבים (!), שרואים לנגד עיניהם איך הילדון מתפתח לגבר עם סקס אפיל, לא פחות מזה של אבא שלו (אם זה עובד בעולם הפוקימונים, זה כנראה עובד גם בעולם האמיתי). 

 

A photo posted by bb (@brooklynbeckham) on


 

A photo posted by bb (@brooklynbeckham) onבין השאר, הוא משתף עם המעריצות (והמעריצים) שלל תמונות סלפי עם הגירלפרנד השחקנית קלואי גרייס מורץ, אבל שם דגש בעיקר על צילומים מיוזעים שלו ללא חולצה, כאלה שמדגישים את השרירים עליהם הוא עובד קשה כל כך. ביבר בלחץ? אם ישפריץ על העולם רק טיפונת מהצ'ארם של אבא והפאסון של אמא, בקהאם ג'וניור מסודר.
 
אז ככה ברוקלין בקהאם נראה פעם
:
עם אמא ויקטוריה. ברוקלין צופה במשחק של אבא (צילום: גטי)עם אמא ויקטוריה. ברוקלין צופה במשחק של אבא (צילום: גטי)

ומאוחר יותר, גם עם האב הגאה דיוויד בקהאם (צילום: גטי)ומאוחר יותר, גם עם האב הגאה דיוויד בקהאם (צילום: גטי)

זה כבר ממש לא מזמן. ברוקלין בקהאם (צילום: גטי)זה כבר ממש לא מזמן. ברוקלין בקהאם (צילום: גטי)