ברכות, בלאק צ'יינה היא באופן רשמי בת למשפחת קרדשיאן. לא, כוכבת הטראש האמריקאית והגבר היחיד שנותר בין בני הפמיליה המפורסמת ביותר על הגלובוס, רוב קרדשיאן, עדיין לא נישאו באופן רשמי. צ'יינה בסך הכל התפשטה וצולמה כשהיא בעירום מלא, כולל בטן הריון מתקדם (שבו נח הבייבי היחיד שנושא את שם המשפחה המפורסם), לשער המגזין ש"שבר את האינטרנט" עם קים קרדשיאן (והשמפניה שהשפריצה מישבנה) לפני כמעט שנתיים.
 
היוש, בלאק צ'יינה עירומה על שער מגזין Paper (צילום מסך)היוש, בלאק צ'יינה עירומה על שער מגזין Paper (צילום מסך)


מדובר בטקס מעבר רשמי במשפחת הריאליטי-טראש? כי ארוסתו המדוברת של רוב ג'וניור, חשפנית עבר וכוכבת ריאליטי מעוברת בת 28 בהווה, מעטרת את הגיליון החדשה של המגזין הניו יורקי "Paper" - כשהיא אולי ענוגה מתמיד, אבל בלי הבגדים. הפעם, מגש האלכוהול על האחוריים נזנח לטובת חלוקי תחרה, נוצות, טונות של איפור ובלינג, כי בכל זאת - אסור לשתות בהריון. 

אם תהיתם, צוות המגזין גילה שקים בכבודה ובעצמה קפצה לבקר על סט הצילומים, רק כדי להעניק לגיסתה לעתיד עצה לגבי הפוזות החושפניות ולזרוק מילה טובה לעידוד. אם יש לה כאלה לחלק.

נהדרת. צ'יינה בלי כלום (צילום מסך, Paper)נהדרת. צ'יינה בלי כלום (צילום מסך, Paper)
מעט איפור. בקטנה ממשמעט איפור. בקטנה ממש


"אני ממש שמחה שהמעריצים יכירו אותי כאדם, לא כ'דבר' אות פרצוף מוכר", התלהבה צ'יינה בראיון למגזין, לקראת תכנית הריאלטי המשותפת לה ולאהובה - אחיהן של קים, קלואי, קורטני ושאר הקרדשיאנ'ז, שהסתתר מהמצלמות בשנים האחרונות. "אני רוצה שיחשבו עליי כיזמית, כאשת עסקים, אמא וכלבה קשוחה", הבהירה. כן... כנראה שיכירו בעיקר את הקימורים שלך, ליידי.

את החלוק היא כנראה גנבה מקריס ג'נר. בלאק צ'יינהאת החלוק היא כנראה גנבה מקריס ג'נר. בלאק צ'יינה


בחודש מאי האחרון, שבועות ספורים אחרי שהכריזו לעולם שהם מאורסים באמצעות תמונת אינסטגרם - נחשף שצ'יינה מטפחת ברחמה את היורש לבית משפחת קרדשיאן, כך שהיא ורוב יהיו הורים לילד משותף. מסובך מעט, כיוון שאת בנה הבכור של צ'יינה הביאה עם הראפר טייגה, מי שהיום הוא הבויפרנד של קיילי ג'נר, שהיא אחותו הקטנה של רוב. העיקר שהכל נשאר במשפחה.

מוכר לכם? גרסת קים קרדשיאן ל"Paper" ששברה את האינטרנט בשנת 2014מוכר לכם? גרסת קים קרדשיאן ל"Paper" ששברה את האינטרנט בשנת 2014

ההשראה. בלאק צ'יינה, קים ורוב קרדשיאן (צילום: Splashnews)ההשראה. בלאק צ'יינה, קים ורוב קרדשיאן (צילום: Splashnews)