הוא מצחיק, הוא כשרוני, הוא מטפח את "החברים של", הוא נאור ציון, הוא... מתנהג באופן לא יאה ולא נאה לקולגות שעובדים איתו על סט הצילומים? הבדרן המקומי בן ה-43, שעובד בימים אלה על עונה חדשה לסדרה שהוא יוצר, התמודד לאחרונה עם פרסומים לא מחמיאים שעסקו בעיקר ביחס שלו לאנשי צוות הפקת הקומדיה. כעת, תוכלו לראות על מה מדובר בעצמכם!


מיסטר ציון, נתפס לפני ימים ספורים בעדשת הפפראצי כשהוא מצלם את אחת הסצנות בלב העיר תל אביב. הצלם האמיץ של TMI, שתקתק את הקומיקאי (שלא נראה משועשע בכלל) במהלך יום עבודה, אולי סובל כעת מחוויה פוסט טראומתית. אבל היי, מה היה חטאו של ציון? הרי לכם כמה תמונות לשם המחשה. כולל פלח אבטיח מרענן, באדיבות האיש והבדיחות.

חטא הגרגרנות. כי נאור ציון אוהב את האבטיח שלו אדום כמו אש (צילום: אמיר מאירי)חטא הגרגרנות. כי נאור ציון אוהב את האבטיח שלו אדום כמו אש (צילום: אמיר מאירי)

#קנאה. בחייאת, ברור לך שיש אנשים חתיכים אחרים בעולם. לא, ציון?#קנאה. בחייאת, ברור לך שיש אנשים חתיכים אחרים בעולם. לא, ציון?

#תאוות בשרים. הכי ממשש את השריר שלו עד אבדן דעת#תאוות בשרים. הכי ממשש את השריר שלו עד אבדן דעת

#חמדנות: למה רק ללבוש חולצה, כשאפשר להפוך אותה גם למטלית לניקוי משקפיים!#חמדנות: למה רק ללבוש חולצה, כשאפשר להפוך אותה גם למטלית לניקוי משקפיים!

#גאווה. מתי ה'דאק פייס' חזרו לאופנה, צ'ארמר?#גאווה. מתי ה'דאק פייס' חזרו לאופנה, צ'ארמר?

#כעס. "השור הזועם" הוא לא רק שם של סרט קולנוע מופתי, אלא גם כאב ראש#כעס. "השור הזועם" הוא לא רק שם של סרט קולנוע מופתי, אלא גם כאב ראש

#עצלות. נאור ציון, לך תביא טישו כפרה!#עצלות. נאור ציון, לך תביא טישו כפרה!