אלה שנמנים על חובביה של אחת הדיוות הישראליות האהובות ביותר, ריטה כמובן, נלחצו בימים האחרונים כששמעו על מצבה הרפואי של הזמרת - שאושפזה בסוף השבוע שעבר בבית חולים בתל אביב, לאחר שהתגלה זיהום בגופה, ושוחררה היום (חמישי) להתאוששות בביתה. עם זאת, נדמה שהיורשת המוכשרת שלה, משי קלינשטיין, לא נתנה לסיטואציה המלחיצה להשפיע על קור רוחה.

קלינשטיין ג'וניור בת ה-24, בתה הבכורה של ריטה מנישואיה לרמי קלינשטיין, נתפסה על ידי צלם הפפראצי של TMI כשהיא בדרך לרכבה בלבוש קזו'אל. השחקנית-זמרת-כוכבת במה, ככל הנראה לא הבחינה בעדשת המצלמה, כיוון שבמהלך ההליכה ברחוב בעיר הגדולה, הצעירה היתה שקועה בסלולרי שלה כשהיא שומרת על ארשת פנים חתומות. סמס מדאיג, התייעצות או עוד עדכון באינסטגרם? אין לדעת.

מתעדכנת בקבוצת הווטסאפ של המשפחה? משי קלינשטיין (צילום: ניר פקין)מתעדכנת בקבוצת הווטסאפ של המשפחה? משי קלינשטיין (צילום: ניר פקין)
רק הצל שלה והיארק הצל שלה והיא
"אבא, אל תטיף!". קלינשטיין"אבא, אל תטיף!". קלינשטיין


בעוד שמשי הענוגה שומר על עצמה חכמה בשמש ונושאת בקבוק מים בחום הזה של תל אביב, מצבה של אמה השתפר מספיק כדי שתוכל להשתחרר מאשפוז של כמעט שבוע בבית החולים, להמשך החלמה בבית. " חזרתי הרגע הביתה. אמרים שאין רע בלי טוב ואין טוב בלי רע", מסרה ריטה בהודעה לתקשורת, "אני באמת כולי משתוממת לגודל הרעפת האהבה העצומה מכל העם כולו. זה לא מובן מאליו. אני מודה לכל אחד ואחת מכם, לכל האסמסים, המיילים, הטלפונים ולהודעות בפייסבוק. זכיתי. נתראה בקרוב, אוהבת מאוד". רק בריאות, ליידיז.

"אוף, עוד תמונה של חתול חמוד?""אוף, עוד תמונה של חתול חמוד?"

האשפוז נגמר? הידד!האשפוז נגמר? הידד!

"טוב, אני אשלח סלפי!""טוב, אני אשלח סלפי!"

רק בריאות. משי קלינשטייןרק בריאות. משי קלינשטיין