לאה שנירר יכולה ללמד אתכם משהו על החיים כמעושרת החביבה על אנשי ביצת הבידור (מלבד הגייז. ראידמן כבר קנתה אותם): היא אף פעם לא פוסחת על סיבה למסיבה, תמיד פאן לה, שנירר עורכת את האירועים הפרטיים הנוצצים ביותר בביתה שבהרצליה, מקפצת מאירוע השקה לבכורה אחרת על תקן חברת הנפש הקרובה ביותר של סבתא ציפי רפאלי, חורשת את הארץ בהרצאה על העצמה נשית, מתקתקת מתעמלות בסטודיו לפילאטיס שבבעלותה, אוכלת במסעדות יוקרה, מפרישה חלה, מתעוררת השכם בבוקר לתורנות חבק-נשק-וסע בבית הספר של ילדיה, מפרגנת לאייל גולן כאילו היתה מירי רגב, קופצת לחו"ל ועוד, ועוד, ועוד.

אז היא אולי לא מספיקה לנשום, אבל רגע, מתי יש לה זמן לגבר האהוב עליה צחי שנירר? אז זהו מתברר שלאה לא שוכחת לחגוג את המאורע הרומנטי החשוב בחייה - יום הנישואים שלה עם בעלה, באופן מפנק בהחלט. כן, גם אם בילו יום קודם לכן עד השעות הקטנות בלילה באירוע חתונה בדרום הארץ, וברור שיש תמונות שיעדו על כך.
"שיהיה לך יום חזק כמו קפה שחור". לאה וצחי שנירר (יח"צ)"שיהיה לך יום חזק כמו קפה שחור". לאה וצחי שנירר (יח"צ)
המיץ הזה עושה לי נעים בלב!המיץ הזה עושה לי נעים בלב!
פאן לה. שנירר נרגעתפאן לה. שנירר נרגעת


בסוף השבוע האחרון, לאה וצחי שנירר התייצבו השכם בבוקר באחוזת "ספא קיסר", לטיפול זוגי אינטימי שכולל מסאז' שוודי, סאונה בחבית (!) וארוחת בוקר בריאותית משהו. מסתמן כי פינוק בספא זו הדרך שבה שנירר כובשת את לבו של בעלה, כי גם חודש וחצי לפניכן הפתיעה לאה את בעלה ביום של טיפול ומרגוע לכבוד יום הולדתו. לעוד שנים רבות של פאן זוגי, מעושרת.

כעת, לטשטוש זוגי. לאה וצחי שנירר מהורהרים אחרי הטיפולכעת, לטשטוש זוגי. לאה וצחי שנירר מהורהרים אחרי הטיפול

שוודי? באהבהשוודי? באהבה

מעורפלת. לאה שנירר בספאמעורפלת. לאה שנירר בספא