שנה חדשה נפתחת בבשורות טובות, כך שמרגש במיוחד לגלות שהשחקן יהודה לוי הציע נישואים לחברתו בשנה וחצי האחרונות, הדוגמנית שלומית מלכה - במה שיהפוך את החתונה שלהם לאירוע הנוצץ ביותר בביצת הבידור בשנת תשע"ז. האיש החשוב מאוד, ביקש את ידה של בת הזוג שלו מאז פברואר 2015, כשבילו את הימים האחרונים באיטליה הרומנטית, כך שברור שהיא ענתה לו "איי דו", הרי היא כבר קוראת לו "בעלי".
 
לוי בן ה-37, שהיה מאורס בעבר לאקסית המיתולוגית נינט טייב (אבל כידוע, לא סיים איתה מתחת לחופה), הגיע יחד עם בת הזוג היפהפייה שלו לעיר האיטלקית ורונה - במסגרת תפקידה כפרזנטורית של חברת הלבשה תחתונה אירופית. שם, החליט שאם הגיע הזמן למסד את הקשר, אין סיבה שלא לבקש את ידה של מלכה בת ה-22, שכאמור ענתה לו בחיוב. כעת הם כבר לא חברים, הם מאורסים!

דובי ודובי בקרוב בעל ואישה. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: ניר פקין)דובי ודובי בקרוב בעל ואישה. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: ניר פקין)

זאת אהבה! יהודה ושלומית משתכשכים בים (צילום גולשים)זאת אהבה! יהודה ושלומית משתכשכים בים (צילום גולשים)


הקשר בין השניים החל כשלוי חיזר אחרי מלכה, אי שם בסוף שנת 2014. בתחילת השנה האזרחית הבאה, היא נענתה להצעה שלו למרות הפרש גילאים של 14 שנים, ומאז השאר היסטוריה. השחקן והדוגמנית (שמכנים זה את זו "דובי ודובי") חולקים דירה במרכז תל אביב, אימצו שתי כלבות (ועברו טרגדיה משותפת כשאחת מהן נהרגה בעת שבילו בחו"ל), הגיעו לעשרות אירועים נוצצים יחד, נסעו יחד שלל פעמים לחו"ל ובילו בין אמריקה לאירופה הצוננת, כשהם מקפידים לפזר חיוכים משותפים. איך יהודה ושלומית יהיו בתור חתן וכלה? מרגשים!

 

A photo posted by Shlomit Malka (@shlomitmalka) on


צוחקים כל הדרך לחופה. שלומית מלכה ויהודה לוי (צילום: אסף שילה)צוחקים כל הדרך לחופה. שלומית מלכה ויהודה לוי (צילום: אסף שילה)

מרימים יחד בהופעה! יהודה ושלומית (צילום: אור גפן)מרימים יחד בהופעה! יהודה ושלומית (צילום: אור גפן)

חמודים זה לזו. מלכה ולויחמודים זה לזו. מלכה ולוי

מרוגשים יחד. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום יח"צ)מרוגשים יחד. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום יח"צ)

מלכת הלבבות והאביר שלה. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: אלירן אביטל)מלכת הלבבות והאביר שלה. יהודה לוי ושלומית מלכה (צילום: אלירן אביטל)