זוהי הודעה לצמד יוצאי הריאליטי הנאים, אביאל כהן ומיטל דה רזון: העובדה שכיכבתם על המסך למשך כמה רגעים במסגרת התחרות של "המשימה: אמזונס" - לא משדרגת אתכם באופן אוטומטי למעמד שבו אתם מעל לחוק. כלומר, חוקי החנייה העירוניים, לייתר דיוק.

מאז שנינט טייב התעופפה לנסות את מזלה מחוץ לגבולות ישראל והותירה חלל גדול של מקומות חנייה מסומנים באדום-לבן, כנראה שיש מי שמוכן לקחת על עצמו את הסיכון ומוכן לזכות בדו"ח אחד, או שניים, או הרבה יותר כמו צמד כוכבי הריאליטי שמצאו אהבה בג'ונגל. השניים, נצפו בשבוע שעבר כשהם מגיעים עם רכבו של כהן לצפון תל אביב, וכשלא מצאו חנייה ראויה העמידו את האוטו כשגלגל אחד שלו על המדרכה המסומנת. שובבים! 

הגענו, אפשר לחנות? אביאל כהן ומיטל דה רזון (צילום: צ'ינו)הגענו, אפשר לחנות? אביאל כהן ומיטל דה רזון (צילום: צ'ינו)

מחוץ לחוק, גרסת צפון תל אביבמחוץ לחוק, גרסת צפון תל אביב
הכל עבור המשקפיים!הכל עבור המשקפיים!

"אנחנו מפריעים לתנועה? לאאאאא""אנחנו מפריעים לתנועה? לאאאאא"


העובדה שכבר היו חייבים להגיע לסשן של מדידות ורכישות בחנות ברחוב ירמיהו התל אביבי של רשת IOPTIC, כנראה גרמה לדה רזון וכהן להזדרז אפילו יותר - גם אם ברחוב המתין צלם פפראצי, רק על מנת לתעד את צמד האוהבים והאופנתיים. כן, אלה שבהמשך הפגינו חיבה עזה זו לזה כאילו מעולם לא הבחינו במצלמה. תתחדשו.

"מאמי, יפה לך שחור מנומר!". אביאל ומיטל מודדים מסגרות"מאמי, יפה לך שחור מנומר!". אביאל ומיטל מודדים מסגרות

מה עם מסגרת חצי שקופה רבע טורקיז ונגיעות סגול לילך?מה עם מסגרת חצי שקופה רבע טורקיז ונגיעות סגול לילך?

קלאסי. מיטל דה רזון בוחנתקלאסי. מיטל דה רזון בוחנת

"יפיופי, חייבת עוד תמונה שלך לאוסף". מיטל דה רזון ואביאל כהן"יפיופי, חייבת עוד תמונה שלך לאוסף". מיטל דה רזון ואביאל כהן