כשיש אירוע חשוב מאוד באחד מהתאטראות הנחשבים בארץ, אין פלא שכל הכוכבים מתייצבים ומנסים למשוך את כל העיניים אליהם. בין אלה שהגיעו לאחל מזל טוב בסוף השבוע האחרון למנכ"ל הקאמרי נועם סמל שעמד במרכז אירוע לרגל הולדתו ה-70, הייתה רונה לי שמעון - שפרגנה לאורחים במחשוף עמוק מאוד, בחולצת תחרה שחרחרה ואל מולה התחרתה הצמודה של מאור זגורי וכוכבת "זגורי אימפריה", חן אמסלם, שאמנם טשטשה את איזור החזה אבל הבליטה (שוב) טוב טוב את הבטן המפוסלת שלה.
 
שחור תחרה זה הלוק המנצח? רונה לי שמעון ורותי אסרסאי (צילום: אביב חופי ואיציק בירן)שחור תחרה זה הלוק המנצח? רונה לי שמעון ורותי אסרסאי (צילום: אביב חופי ואיציק בירן)

דופקות שואו. מיה דגן וחן אמסלםדופקות שואו. מיה דגן וחן אמסלם


האירוע, שערכה יו"ר חוג ידידי הקאמרי ליאורה עופר במועדון "רידינג 3" שבנמל תל אביב, משך אליו זוגות ואורחים רבים כמו מירב פלדמן והחבר שזה עתה חזרו לא כל כך שזופים מחופשה באיי סיישל, הדוגמנית מלאני פרס שנצפתה אחרי הרבה זמן שלא נראתה מול העדשה יחד עם בעלה איתי טיראן, מיה דגן שעשתה לצדה של אמסלם פוזה לוהטת מול הצלמים, תיקי דיין, שמוליק וילוז'ני, קרן מור ומנשה נוי, עמוס תמם ואשתו טל נרובאי, מוני מושונוב, משי קליינשטיין בדמיון מופלא לאמה, שלמה ארצי, אורלי וילנאי עם הבייבי על האופניים ואחרים.והבויפרנד מסתכל מהצד. מאור זגורי ושרה פון שוורצהוהבויפרנד מסתכל מהצד. מאור זגורי ושרה פון שוורצה

אמורים להיות יותר שזופים. מירב פלדמן והחבראמורים להיות יותר שזופים. מירב פלדמן והחבר

ריטה? משי? רמי? משי קליינשטייןריטה? משי? רמי? משי קליינשטיין

צוות לעניין. עמוס תמם, טל נרובאי, נועם סמל ומוני מושונובצוות לעניין. עמוס תמם, טל נרובאי, נועם סמל ומוני מושונוב

כוכבים מהעבר והווה. תיקי דיין ושלמה ארציכוכבים מהעבר והווה. תיקי דיין ושלמה ארצי

יצאו מהבוייעדם. מלאני פרס ואיתי טיראןיצאו מהבוייעדם. מלאני פרס ואיתי טיראן