אם יש יום אחד שלו המעריצים האדוקים של היידי קלום - טופ מודל, מנחה, מלכת לנז'רי, בלונדינית ופאשניסטת על תוצרת גרמניה - מחכים לו בשנה, הוא זה שבו נערכת מסיבת ליל כל הקדושים שלה. הסיבה ברורה: כבר יותר מ-15 שנים מיס קלום מקיימת חגיגת האלווין ענקית ובכל פעם מחדש מגזימה מחדש ומעלה את הרף לתחפושות המורכבת שלה, שבה היא כמעט ולא ניתנת לזיהוי.

אז כבר היו סבתא בת מיליון, פרפר ואלה הודית, בטי בופ, עורב שחור משחור וג'סיקה ראביט, דמות שבגללה ישבה שעות ארוכות בחדר האיפור, רק כדי לבנות לה קימורים בלתי אפשריים (אפילו יותר מאלה שהיא מתחזקת באופן קבוע) - אבל עבור החגיגה השנה, היידי בת ה-43 החליטה שאין לה כוח לבלות כל כך הרבה שעות בהכנות, כשיש אחרים שיכולים לעשות זאת במקומה, כך שהלכה על לוק מקורי במיוחד עבור כמה מלוות. התוצאה? לא פחות מגאונית: תחפושת היידי קלום משוכפלת, פי ששה!

מזהים את המקור? היידי קלום והתחפושת שלה (צילום: גטי)מזהים את המקור? היידי קלום והתחפושת שלה (צילום: גטי)

היוש! היידי קלום וחמשת השכפולים מגיעות למסיבההיוש! היידי קלום וחמשת השכפולים מגיעות למסיבה

מבט אחורי!מבט אחורי!


היידי והקלומיות שלה, אקססוריז אנושיות כמובן, כולן עברון איפור פנים ולבשו בגדים זהים לפרטי פרטים א-לה-מלאכית "ויקטוריה'ס סיקרט" כמו המקור כמובן, הגיעו בצוותא והתניידו יחד בתוך האירוע הענקי לכבוד האלווין שנערך בניו יורק. התוצאה? ישבנים לוהטים בכל מקום, נשיקות באוויר, הרבה הלבשה תחתונה ושלל אורחים ששמחו לסלפי עם היידי וחמשת החיקויים שלה. זה לא קלום, זה הכל.

חגיגה מרגשת. היידי קלום מרימהחגיגה מרגשת. היידי קלום מרימה

סלפי פי שש! קלום במסיבהסלפי פי שש! קלום במסיבה