משפחת הטראש ההוליוודית קרדשיאן- ג'נר צמאה כל הזמן למסיבה, ואין כמו יום הולדת 21 אמריקאי, כדי להפוך את היום לחגיגה! קנדל ג'נר הדוגמנית המצליחה של המשפחה המגה-מפורסמת, הפכה אתמול (רביעי) לחוקית באופן רשמי (כן, היא יכולה לרכוש לעצמה אלכוהול), כך שהדרך הנדרשת לחגוג היא שתייה עד לא ידע- בתלבושת קטנטנה. 

A video posted by Slikk Lipzz (@slikklipzz) on


חושפת הכל! קנדל ג'נר (צילום: splashnews)חושפת הכל! קנדל ג'נר (צילום: splashnews)


כמו בכל אירוע משפחתי של הקרדשיאנז, החבורה כולה (כמעט) מלבד האח רוב קרדשיאן וארוסתו בלא'ק צ'יינה התייצבה לפרגן לאחות הקטנה במסעדה הוליוודית. אחת אחרי השניה, הגיעו האחיות הגדולות קורטני וקלואי קרדשיאן, האחות הקטנה קיילי ג'נר, הגיעו כמובן ההורים - מאמא קייטלין בלוק של דודה ומאמא קריס מלווה בבויפרנד קורי גמבל.

כעת להפתעה: באיוונט הפציעה גם מלכת המשפחה הפגועה, קים קרדשיאן, שעוד לא לגמרי התאוששה מפרשיית השוד שעברה בפריז - אבל החליטה לא לוותר והצטרפה להילולה. בדרך לשם, בכל זאת מצאה דרך מקורית להסתתר מעדשות המצלמה.מצאה שימוש למגן השמש. קים קרדשיאן (צילום: splashnews)מצאה שימוש למגן השמש. קים קרדשיאן (צילום: splashnews) 

A photo posted by @kardashianuniverse_ on


 

A photo posted by KingKylie (@kingkmajesty) on


הדודה מחדרה. קייטלין ג'נר (צילום: splashnews)הדודה מחדרה. קייטלין ג'נר (צילום: splashnews)


באו לקרוע את הרחבה. קנדל ג'נר והיילי בולדווין (צילום: splashnews)באו לקרוע את הרחבה. קנדל ג'נר והיילי בולדווין (צילום: splashnews)


לאחר שכולם שבעו, ג'נר שהייתה מוקפת במשפחה וחברים מפורסמים כמו היילי בולדווין, סינדי קורפורד והבת הדוגמנית שלה קאיה גרבר (מינוס קים שברחה מהמקום), המשיכו לאפטר פארטי במועדון שבעיר. ג'נר בילתה בשתי תלבושות חושפניות, תחילה בסוג-של-אוברול שחור ומנוחש, ולאחר מכן החליפה את הכיסוי לשמלת כסף נוצצת במיוחד שלא השאירה מקום לדמיון... בכלל. כשהגב היה חשוף, החזה היה בחוץ והישבן בצבץ מהשסעים שבצד, קנדל ג'נר הייתה לוהטת במיוחד!מי שמביט בי מאחור...רואה המון מגופי! קנדל ג'נר (צילום: אינסטגרם)מי שמביט בי מאחור...רואה המון מגופי! קנדל ג'נר (צילום: אינסטגרם) 

A video posted by kendall & kylie (@kenkyslut) on


 

A photo posted by Kaia Gerber (@kaiagerbernews) on