בנות ישראל שמעוניינות להשתלב בתעשיית הפאשן בתור דוגמניות, שימו לב, בחנו ולמדו: ככה, ממש כמו גלית גוטמן עושים את זה. כשהיא בגיל 44, אחרי עשרות שנים מול המצלמות, המנחה המדגמנת משאירה אבק לשלל מתחרות צעירות בהרבה ולא רק משמשת בתור פרזנטורית של חברת הלבשה תחתונה, אלא מצליחה לרגש גברים ונשים בכל הגילאים. אין צורך במילים, כפי שהקלישאה גורסת תמונה אחת (או כמה כאלה) שווה יותר מאלף ותגרום לכם לנוע באי נוחות מול המסך.

הגעתי, אפשר להתחיל לתקתק. גלית גוטמן על הסט (צילום: דודי חסון, מרק אורן)הגעתי, אפשר להתחיל לתקתק. גלית גוטמן על הסט (צילום: דודי חסון, מרק אורן)

תדהמה, אילוסטרציהתדהמה, אילוסטרציה


גוטמן, שתפרוש בקרוב מהנחיית תכנית הבוקר בערוץ 2, ממשיכה לתחזק את קריירת הדוגמנות הפעילה שלה, כך שאתמול (רביעי) התייצבה על סט הצילומים לחברת "בוניטה דה מאס", כבר בפעם השנייה. בלי למצמץ, האמא לשתיים פשטה את בגדיה ונותרה בתחתונים וחזייה תוך כדי שהיא עושה פוזות מול הפלאשים ומוכיחה איך קיבלה את תדמית של אחת הנשים המקצועיות בתחום. בשתי מילים? לרייר עליה!

עוד טאצ' אפעוד טאצ' אפ
מפתה? מאוד! גוטמן מצטלמתמפתה? מאוד! גוטמן מצטלמת

הו, שלום גם לך גליתהו, שלום גם לך גלית


הדוגמנית הוותיקה לא רק החליפה סטים של תחתונים בשלל צבעים, אלא שמאחורי הקלעים גם דאגה לשלוח את התמונות שצולמו היישר לאהובה - איש העסקים יגאל אהובי, שבחן מקרוב על כל חזייה וחזייה של גלית. בין לבין, גוטמן אף הספיקה לומר את דעתה על הצילומים של דודי חסון ומרק אורן, וסייעה לצוות לבחור את התמונות שלדעתה הכי ימכרו את המותג המפתה. או לה לה, רק תראו אותה.

פאן על השטיח. גוטמן בצבע גוףפאן על השטיח. גוטמן בצבע גוף

מוכנה לקלוז אפמוכנה לקלוז אפ

אקשן! גלית גוטמן בהלבשה תחתונהאקשן! גלית גוטמן בהלבשה תחתונה