נינט טייב - "Subservient"
מה שלום נינט טייב בימים אלה? טוב תודה, קצת כתיבת שירים, הקלטות באולפן אי שם בלוס אנג'לס הרחוקה, משחק עם הבייבי אמיליה, רוקנ'רול באינגליש, צילומים של כמה רגעים אירוטיים בתוך מסיבת חילופי זוגות, פריטה על מיתר עם בעלה יוסי מזרחי, קפה בסטארבקס. רגע, מה חילופי זוגות? אה, זה בדיוק מה שקורה בקליפ החדש של נינה המאמי במיל'.טייב, עזבה בקיץ האחרון את ארץ הקודש יחד עם בעלה והילדה לטובת עבודה על הקריירה הבינלאומית שלה בעיר המלאכים ותעשיית הבידור האמריקנית. מאז, לא רק שהספיקה לשחרר כמה שירים באנגלית, אלא שכדי לקדם את הלהיט החדש של הכוכבת "Subservient" - אפילו השקיעה בצילומי קליפ חדש שהוא שילוב בין סרט אימה מהאייטיז, תרגיל בצילום טייק אחד ארוך בבית ספר לקולנוע וסצנה מתוך הסדרה האירוטית המיתולוגית "יומן הנעל האדומה". כיף!

היוש! נינט טייב היא תמיד הרוח החיה של המסיבה (צילום מסך, יוטיוב)היוש! נינט טייב היא תמיד הרוח החיה של המסיבה (צילום מסך, יוטיוב)
אבל אז, היא מגלה שהגיעה למסיבת חשק. כנראהאבל אז, היא מגלה שהגיעה למסיבת חשק. כנראה
תראו מה הולך שם!תראו מה הולך שם!


אז זה מה שקורה שם: נינט היא סוג של רוקסטאר-חסרת-לב-מאופרת-בכבדות-בסגנון-כיפה-אדומה-רצחנית-אך-מיוסרת-זה-יכול-להמשיך-עוד-הרבה, כזו ששתו את דמה (מחווה לתקשורת הישראלית?), שנקלעת לבית אימה שאליו מגיעים משתתפי מסיבה בזוגות. בשלב מסוים כולם מתחילים לנשק את כולם, ללטף ולגעת (לבושים, פחות או יותר), בעוד שהמאמי רק בוחנת מהצד. ואז היא מוצאת... כלי מיתר דרמטיים ברקע, צפו בעצמכם כדי לגלות לא?

רגע, מה בדיוק?רגע, מה בדיוק?
כאן העניינים כבר קצת מוזרים... מדיכאן העניינים כבר קצת מוזרים... מדי

חסרת לב. נינט טייב בקליפחסרת לב. נינט טייב בקליפ


צפיתם ואתם מתגעגעים לזמרת? נינט תגיע לביקור קצר והופעה במועדון בארבי תל אביב ב-21 בדצמבר.