הדיירת לשעבר באח הגדולתהילה אסודרי שהודחה במפתיע לפני שבוע מהבית הסגור הספיקה לעשות לא מעט דברים מחוץ לבית. אחרי שסכסכה בין המתמודדים בבית, כשיצאה ממנו היא העבירה ביקורת קשה על הדיירים "הצבועים" שהדיחו אותה, הספיקה לשנות סטטוס בפייסבוק למאורסת ביחד עם בן הזוג משה חדיף ולעלות תמונה משותפת שלהם מרגע ההצעה עם טבעת האירוסים.

אבל כעת הגיע המאני טיים האמיתי לסגור חשבונות והיא מגיבה לדבריה של כוכבת האח הגדול לשעבר ליהיא גרינר שדיברה על ההשוואה שערכו בינהן. בראיון שהעניקה גרינר בעניין היא אמרה: "יש לה לאן לשאוף אם היא רוצה להיות ליהיא גרינר הבאה". מה שכנראה הדליק לאסודרי את הפיוז.


מנסה להישאר בתודעה? תהילה אסודרי (צילום: ניר פקין)מנסה להישאר בתודעה? תהילה אסודרי (צילום: ניר פקין)


בשיחה שערכה עם TMI אסודרי לא נשארה חייבת, והגיבה לדברי גרינר: "אם ככה ליהיא חושבת אז שיהיה לה לבריאות, היא לא מכירה אותי אז אין לה מושג איזה מין אדם אני. אני לא מחפשת להיות ליהיא גרינר הבאה אני שמחה מאד להיות תהילה. אני גם לא מחפשת להתפרסם, אם זה יבוא אז סבבה, אני לעולם לא אהיה כמוה, אנחנו מאד שונות. שונות חיצונית ופנימית ומגיעות מרקעים שונים. אז תפסיקו להשוות בינינו".



תמונה מהעבר, תודו שיש קצת דמיון בכל זאת. ליהיא גרינר (צילום: רפי דלויה)תמונה מהעבר, תודו שיש קצת דמיון בכל זאת. ליהיא גרינר (צילום: רפי דלויה)