כל משפחת קרדשיאן, פלוס הג'נריות וכמה מהבני זוג, ארזו את כל הצרות שלהם במטוס ג'מבו ונסעו להעביר את השבוע ביעד אקזוטי במיוחד, קוסטה ריקה! מי צריך יהלומים כשאפשר להשוויץ במה ש"הטבע" נתן- הגופות המשוגעות של בנות המשפחה.

מאיזשהי סיבה, כל הבנות החליטו לשתף את העולם בנכסים שלהן, חלקן ברשתות החברתיות וחלק מהן נתפסו בעדשות צלמי הפפראצי. המכנה המשותף של כולן? מלא מלא עור חשוף וסקסי. אז קים וקלואי קרדשיאן השתזפו בבריכה, ואפילו נכנסו להשתכשך בה, ואתם נהנים מהקאמבק של הישבן של המלכה, שנעלם מהתודעה בחודשים האחרונים.


יס בייבי. קים קרדשיאן (צילום: splahnews(יס בייבי. קים קרדשיאן (צילום: splahnews(

קצת בטן גב אף פעם לא מזיקקצת בטן גב אף פעם לא מזיק

נהיה לכם חם?נהיה לכם חם?

קצת לבדר את השיער ברוחקצת לבדר את השיער ברוח


נהנתם מזה? חכו שתראו את היציאה של כל המשפחה, בה קורטני הראתה לאקסים שלה סקוט דיסיק ואולי גם ג'סטין ביבר מה הם מפסידים, וצעדה לארוחת ערב בחזיה ומכנסיים של יסמין מאלאדין. וקיילי ג'נר שהגיעה לטיול המשפחתי עם בן הזוג טייגה? אם היה לכם איזשהו ספק לגבי ניתוח הגדלת חזה- נראה שיש תשובה ברורה.


רק קריס לא חושפתרק קריס לא חושפת

תשפטו בעצמכם. קיילי ג'נר (צילום: אינסטגרם)תשפטו בעצמכם. קיילי ג'נר (צילום: אינסטגרם)

בהחלט צריך אבטחהבהחלט צריך אבטחה

בין הצילומים לרשתות, והשווצה בפיגורות העסיסיות, מלכת הטראש קים קרדשיאן שחזרה אלינו בגדול בתקופה האחרונה החליטה להביע את דעתה על אחת ההחלטות הראשונות של הנשיא דונלד טראמפ. בסוף השבוע האחרון, החליט טראמפ לאסור את הכניסה לאזרחי מדינות מוסלמיות לשטח ארה"ב. קרדשיאן שלא הייתה מרוצה כל כך מהעניין, צייצה בחשבון הטוויטר שלה "סטטיסטיקה" והציגה נתונים שרק שני אמריקאים נהרגו השנה בידי מוסלמים. היא מדברת מתחילת 2017 אולי, נכון?