שלל נשות הביצה הרגישו לערב אחד ביום הכלולות שלהן כשהתייצבו עם קוד לבוש לבן וחגיגי למסיבה השנתית והמסורתית של חברת התכשיטים ה. שטרן שנערכה באולם האירועים 1947. בלטה במיוחד אורחת הכבוד שרית חדד שהגיעה עם בטן הריונית מתקדמת ושמלה לבנה, צמודה במהלך כל הערב למאבטח אישי ולמנהלה האישי, כאילו הייתה סטארית בינלאומית שנמצאת בטור הופעות בישראל.


שמור עליי. שרית חדד (צילום: אביב חופי)שמור עליי. שרית חדד (צילום: אביב חופי)

אבל לא, לא מדובר בריהאנה או בג'סטין ביבר אלא בסך הכל במסלסלת ההריונית. אז לשם מה נדרשה הזמרת לאבטחה צמודה? הירגעו, אין שום איומים על חייה אלא בחדד שהוזמנה באותו ערב להופיע באירוע של חברת התכשיטים ובתום המופע המשיכה לשתי הופעות נוספות. המאבטח שהוצמד לה, השגיח על הבטן ההריונית של הזמרת מפני התנפלות המעריצים ועל התכשיטים מהקולקציה החדשה שעיטרו את גופה. חדד סיפרה למתעניינים "אני מרגישה טוב וברת מזל , מאושרת ושמחה ומלאת אנרגיות. מבחינתי להופיע עד חדר לידה" כשנשאלה על מין היילוד אמרה "מה שייתן בורא עולם אקבל בשמחה גדולה ובאהבה אינסופית , אני רוצה להיות האמא הכי טובה שאוכל" כך שאת מין היילוד היא לא תדע בעצמה עד שייצא או תצא מגופה.


היוש לכולםהיוש לכולם

למי שעוד היה ספק, היא בהריון!למי שעוד היה ספק, היא בהריון!


עוד התייצבו גלית גוטמן, אניה בוקשטיין, מלי לוי ושמעון גרשון, מייקל לואיס ובת הזוג החדשה , עדי הימלבלוי, נטלי עטייה, שירלי בוגנים, דנה גרוצקי, מרינה קבישר, שני גולדשטיין והצמוד עומר גורדון, יובל שרף, עינת ארליך ליאת אשורי ואחרים.בקרוב תלבש שוב לבן? גלית גוטמןבקרוב תלבש שוב לבן? גלית גוטמן

אלה יווניה. אניה בוקשטייןאלה יווניה. אניה בוקשטיין

לא חבל על השיער? תאלין אבו חנאלא חבל על השיער? תאלין אבו חנא

ואו ואו. טיטי איינאוואו ואו. טיטי איינאו

יפה לך! סתיו סטרשקו (צילום: רפי דלויה)יפה לך! סתיו סטרשקו (צילום: רפי דלויה)

משלימים אחד את השנייה בלבן וזהב. שני גולדשטיין ועומר גורדון (צילום רפי דלויה)משלימים אחד את השנייה בלבן וזהב. שני גולדשטיין ועומר גורדון (צילום רפי דלויה)

היסטריים! מלי לוי ושמעון גרשוןהיסטריים! מלי לוי ושמעון גרשון

אלכסה דול, אחרי הפרידהאלכסה דול, אחרי הפרידה

מתרחקת מהלבן. מייקל לואיס והחברה החדשהמתרחקת מהלבן. מייקל לואיס והחברה החדשהמאמא שיק. לאה שניררמאמא שיק. לאה שנירר