הזוג הלוהט והנשואים הטריים שלומית מלכה ויהודה לוי אוהבים חול, חום וצבעוניות, את זה כבר בטח הבנתי לפי סגנון החתונה שלהם, מה שאומר שגם השנה כמו בשלוש שנים האחרונות יסע הזוג המגניב לפסטיבל הברנינג מן בדבר נאבדה בארצות הברית, אבל הפעם עם עוד זוג מפתיע.

חוץ מהחבר הטוב דובי, החברות הטובותשלומית מלכה ושביט ויזל עושות הכל ביחד, לא מזמן הן חזרו מחופשת בנות משותפת בפריז, והבוקר הצטלמו יחד לקמפיין התדמית לקניון TLV FASHIOM MALL לצד פרנזטוריות נוספות ביניהן ניבר מדר סופי מצ'טנר, שני זיגרון נועם פרוסט ואחרות. אם כל החוויות הללו לא מספיקות, הפעם מלכה לוקחת איתה למסיבת האיש הבוער במדבר את הבסטית שלה הדוגמנית הלוהטת שביט ויזל ובעלה אוהד בן נון שיצטרפו בפעם הראשונה למסיבת הקרחנה הנודעת בעולם.


רגע לפני, עם היפות שלה. שני זיגרון, שביט ויזל, סופיה מצ'טנר, שלומית מלכה , נועם פרוסט, אלכסה דול  (צילום: שוקה כהן)רגע לפני, עם היפות שלה. שני זיגרון, שביט ויזל, סופיה מצ'טנר, שלומית מלכה , נועם פרוסט, אלכסה דול (צילום: שוקה כהן)

האיפור, בגדי המעצבים והיוקרה יישארו בארץ, ושתי הדוגמניות המצליחות פלוס הבעלים החתיכים שלהם עומדים לנשום הרבה אבק בעוד חודש, כשיעלו על המטוס בו ישהוו מעל ל15 שעות, כדי להתקרחן בפסטיבל עם דמויות שונות ותחפושות. בהצלחוש!


צריכה להתחיל להיפרד מהקלאס?צריכה להתחיל להיפרד מהקלאס?

אל דאגה, יהודה יעזור לך להתלבשאל דאגה, יהודה יעזור לך להתלבש

גברת מגונדרת. שביט ויזלגברת מגונדרת. שביט ויזל

 

A post shared by Shlomit Malka (@shlomitmalka) on