מגרש הכדורסל של "מנורה מבטחים" בתל אביב התמלא הבוקר באנשי תקשורת ומפורסמים שהתחרו ביניהם בטורניר כדורסל. אחרי ששנים עיתונאים מסקרים ומבקרים את הסלבס על גבי דפי העיתון, היום ניתנה לסלבס אפשרות לסגור איתם חשבון במגרש הכדורסל, וגם ליריבים מגופי תקשורת שונים.

את המשחק הראשון פתחו באנרגיות גבוהות שתי הזכיינות קשת נגד רשת, שניצחה בסופו של דבר, לאחר מכן היו נציגי ערוץ 10 שעלו נגד ישראל היום, מעריב וספורט 1 סיימו בניצחון מול חדשות ערוץ 2. זכיינית רשת שיחקה גם נגד העיתונאים והעורכים של הארץ. רשת איחדו להרכב מנצח את כוכבי הישרדות לדורותיה, ביניהם הכדורסלן הנודע שמעון אמסלם שכיכב בהישרדות הונדורס וזוכה העונה לירון אורפלי הנודע בכינויו, טילטיל, כדורגלן העבר וכוכב הישרדות העונה האחרונה רז זהבי, ומנחה הישרדות גיא זוארץ.


השקט שלפני הסערה. רז זהבי (צילום: אבשלום ששוני)השקט שלפני הסערה. רז זהבי (צילום: אבשלום ששוני)

ההרכב הנבחר זכה לעידוד צמוד ותמיכה מהספסל של אבי צבי מנכ"ל הזכיינית רשת ובלונדה לוהטת אחת, יעל בר זוהר שהגיעה עם חולצה מודפסת במספר האפיק החדש של רשת 13 ועודדה את בעלה מהיציע יחד עם הילדים. בסופו של דבר בטורניר כלי התקשורת בכדורסל לחצי הגמר עלו חדשות 2, הארץ, one, והקבוצה של מנורה מבטחים.


חמודים! יעל בר זוהר וגיא זוארץחמודים! יעל בר זוהר וגיא זוארץ

נכנס לזה בכל הכוחנכנס לזה בכל הכוח

יודע לכדרר! טילטיליודע לכדרר! טילטיל

אווץ'. שמעון אמסלםאווץ'. שמעון אמסלם