הידעתם שהזמרת המצליחה עדן בן זקן היא חברה טובה של יוצאת האח הגדול מעיין אשכנזי, אפילו בני הזוג שלהם, אביחי אוחנה וארוסה של זקן שוקי ביטון מבלים יחד בערבים? בן זקן הייתה נוהגת להתאמן אצל אשכנזי עוד לפני שזו נכנסה לבית ה"אח הגדול" ולאחרונה החליטה בן זקן לשוב להתאמן אצל יוצאת הריאליטי והמאמנת האישית רגע לפני שהיא תצעד בשביל חופה.

בתחילת השבוע נצפתה החבורה החדשה בביצה באירוע השקת אלבום הבכורה "שובר את הגבולות" של הזמר יוסי שטרית ברידינג 3 בנמל תל אביב, יוצא אקס פקטור שזכה במקום השני והמכובד של הריאליטי המוזיקלי בו השתתפה גם בן זקן.


איזו חגיגה! מעיין אשכנזי, עדן בן זקן, שוקי ביטון ואביחי אוחנה (צילום: אור גפן ואלירן פאר)איזו חגיגה! מעיין אשכנזי, עדן בן זקן, שוקי ביטון ואביחי אוחנה (צילום: אור גפן ואלירן פאר)

הגורם המקשר. יוסי שטריתהגורם המקשר. יוסי שטרית

בן זקן שאירחה את שטרית בהופעותיה בשנה האחרונה התייצבה נרגשת לבכורה והגיעה מלווה בארוסה שוקי ביטון וחבריה החדשים מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. הביצועים הסוחפים של שטרית הרימו את הקהל על הרגליים ביניהם גם את הבסטיות החדשות בן זקן ואשכנזי. אז אחרי שבן זקן רק בת 23 קיבלה הצעת נישואים הכי מתבקש שגם אוחנה יכרע ברך וייבקש את ידה של אשכנזי ואז בכלל הם יהיו רביעייה מושלמת.


בקרוב מתחת לחופהבקרוב מתחת לחופה

הכי חמודותהכי חמודות

מתקרחנותמתקרחנות

בקרוב אצלכם?בקרוב אצלכם?