כבר ראינו את כוכבת הילדים המוערכת אליאנה תדהר בלא מעט מצבים מגוונים. בזוגיות, כרווקה טרייה, מאושרת, עצובה, ססגונית, מלאה בסטייל, בלונדינית וברונטית, נערה ואישה אבל בתחתונים? לזה לא ציפינו בחלומות הכי ורודים שלנו.

בטח גם אתם נדהמתם לגלות שתדהר היא המחליפה החדשה של נינט טייב כשנבחרה לשמש כפרזנטורית החדשה לרשת ההלבשה התחתונה "דלתא". תדהר שמזוהה בעיקר בעולם הילדים הסכימה לעמוד מול עדשות המצלמה כשהיא בתמונות חושפניות בתחתונים! אז אמנם לא ראינו חזייה, אבל מה שהיא כן הסכימה לחשוף זה לגמרי מספק.


הופה הופה. אליאנה תדהר (צילום: יריב פיין וגיא כושי)הופה הופה. אליאנה תדהר (צילום: יריב פיין וגיא כושי)

בסוף השבוע האחרון נערכו הצילומים לקמפיין החדש של הרשת בכיכובה של תדהר בסמוך לשעת חצות. תשאלו למה בשעה כזאת מאוחרת? כי בימים אלה מחוייבת השחקנית בארבע הופעות ביום של הצגות הפסטיגל, וזה היה הזמן הפנוי היחיד בלו"ז העמוס שלה. תדהר בת ה- 25 הצטלמה בלילה קריר ברחובות דרום תל אביב כשהיא עם פיג'מה, את הצילומים החושפניים יותר היא השאירה לסט סגור. על הסט היא סיפרה שהיא מחכה לחופשת בטן גב בתום הופעות הפסטיגל עם הצמוד לי בירן. עוד היא חשפה, שהם מעוניינים בחתונה וילדים אבל יש עוד זמן. עד אז תהנו מתדהר בפעם הראשונה בהלבשה תחתונה.


מעניין מה ללי היה להגיד? (צילום: יריב פיין וגיא כושי)מעניין מה ללי היה להגיד? (צילום: יריב פיין וגיא כושי)

(צילום: לנס הפקות)(צילום: לנס הפקות)

(צילום: לנס הפקות)(צילום: לנס הפקות)