5710609693001

רגע אחרי שנגמרו הצגות החנוכה, ואפשר לחזור לשגרה, מיכל הקטנה, בעלה ניר ויצמן והילדים יולי וליאו חגגו אמש אירוע ברית לתאומים הקטנים ריף וריי בטראסק בנמל תל אביב והצליחו להוציא את כל, אבל כל כוכבי הביצה מהבית. אחרי שחזרה לעמוד על הבמה שישה ימים בלבד לאחר ניתוח קיסרי בו ילדה את התאומים, בטח שלא הופתענו כשהקטנה הגיעה בשמלה שחורה צמודה ללא כל זכר להיריון שהיה ונשקה את כל המוזמנים הנוצצים שהיו עסוקים בלהתלהב מהעיצוב העוצר נשימה וכל הכסף שהושקע במאורע.

כל הכוכבים המפורסמים נהרו בהמוניהם לשלשל צ'ק להורים הנרגשים והיו הרבה באווירת טקס גלובוס הזהב באווטפיטים שחורים, אך גם היו כמה שהצליחו להדהים אותנו וגרמו לנו לחשוב לשניה שמדובר באחת המסיבות היוקרתיות בהוליווד. אז בין 1000 המוזמנים בלטו ציפי רפאלי שהגיעה עם חברתה הטובה אופירה אסייג ומי שאחראית על הפנים היפות של נשות הביצה, פולה בליק.

כוכבי האירוע. מיכל יולי וליאו ויצמן כוכבי האירוע. מיכל יולי וליאו ויצמן

נשים בשחור. אופירה וציפי רפאלינשים בשחור. אופירה וציפי רפאלי

מה עם שירה?? צביקה פיקמה עם שירה?? צביקה פיק

אורנה דץ והחבראורנה דץ והחבר

אי אפשר להתעלם מהאאווטפיט המסנוור של אירית רחמים שהגיעה עם חצאית מיני אדומה מעור ומגף תואם גבוה, או מרוסלנה רודינה שלבשה הרבה אבל בעצם כמעט כלום, או אביבית בר זוהר שנראה כאילו יצאה מספר אגדות היישר לאירוע אמיתי עם אנשים חיים ונושמים.

עוד נהרו בהמוניהם פנינה רוזנבלום, אורנה דץ ובן זוגה אהרון רוזה, יובל המבולבל, דנית גרינברג ואליאב אוזן, גיא פינס ואשתו רותי רודנר, מיכל ינאי, דודו אהרון וזוגתו נטלי, צביקה פיק, צדי צרפתי, הילה סעדה, נטלי דדון ועוד רבים וטובים. על החלק האמנותי הופקדו צמד האומנים סטטיק ובן אל, להקת אתניקס ללא אייל גולן ורותם כהן. תודו שהייתם רוצים גם להיות מוזמנים.


מקבץ הזוי. לירן חולצה אפורה, אביבית בר זוהר וצחי נוימקבץ הזוי. לירן חולצה אפורה, אביבית בר זוהר וצחי נוי

תמיד אישה. פנינה ואיריתתמיד אישה. פנינה ואירית

מלכת הילדים. ציפי שביטמלכת הילדים. ציפי שביט

אם השנה. אם השנה.

מקבלים השראה? ג'ני צ'רוואני ורוני מאנהמקבלים השראה? ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה

לאה שנירר, מוטי רייפ, מרינה קבישרלאה שנירר, מוטי רייפ, מרינה קבישר

דנית ואליאבדנית ואליאב