כבר כמעט חמש עשרה שנה שהזוג היפה והיציב יעל בר זוהר וגיא זו ארץ מציגים מערכת יחסים מעוררת הערצה. האם הם עלו על השיטה לשימור הזוגיות? כי הם נתפסו בוגדים בבית מלון, פעם בשנה! אז לפני שאתם קופצים על הזוג וחושבים שהם בדרך לשוק הפנויים פנויות תחשבו שוב, כי יש הסבר הגיוני וזה נראה שזו אהבה שלא תגמר לעולם!

השניים השיקו אמש את המופע החדש והמשותף שלהם "פעם בשנה" בתיאטרון היהלום בה הם מגלמים זוג המנהל רומן במשך 20 שנה, כאשר הם נפגשים באותו בית מלון פעם בשנה. הזוג האהוב על הביצה הצליח להוציא מהבית את כל השמנתה והסלתא של התעשייה לפרימיירה החגיגית וכל זה מבלי להזכיר אף מילה על סצנת המיטה (אחת מיני רבות) שלהם בה חשף זוארץ לראשונה את גופת הריבועים המרשימה שלו שלא נראתה עד כה בשום מדור בידור, באף קמפיין חושפני ואפילו לא באף סצנה מהישרדות.


נתפסתם! יעל בר זוהר וגיא זו ארץ (צילום: רפי דלויה)נתפסתם! יעל בר זוהר וגיא זו ארץ (צילום: רפי דלויה)

מתחת לסדיניםמתחת לסדינים

אי אפשר היה להתעלם מהפגישת מחזור הענקית שהתרחשה בסיום ההופעה, כשמי שבלט במיוחד היה האקס המיתולוגי גיל ססובר שהגיע עם אשתו רוני לפרגן לבר זוהר ולבעלה ונראה כי השניים נותרו בקשרי ידידות טובים גם שני עשורים אחרי הפרידה.

עוד בלטו מיטל דוהן שעשתה מהפך ואחרי שנים של בלונד צבעה לשחור, חנה לסלאו, רמי קליינשטיין ואשתו אלכס, החברים הטובים של הזוג עדן ועודד מנשה, מושיק גלאמין, טילטיל ואשתו, מעיין אדם, קובי מחט ורעייתו, אורי גבריאלי, לירן שטראובר, זוהר ליבה, טל ברודי, חני נחמיאס, ישראל אטיאס ואשתו, שלי גפני ציפי רפאלי, זאב רווח ואשתו מלי ושלל מפורסמים נוספים.


יצא מהבוייעדם. גיל ססובריצא מהבוייעדם. גיל ססובר

אגדות. אורי גבריאל וזאב רווחאגדות. אורי גבריאל וזאב רווח

החבר עוד מימי "השכנים של צ'יץ'"החבר עוד מימי "השכנים של צ'יץ'"

הרימו. רמי קליינשטיין ואלכסהרימו. רמי קליינשטיין ואלכס

כמה עולה בייביסיטר לשישה?כמה עולה בייביסיטר לשישה?

הסתנוורנו מהבלונד. סנדרה רינגלר, ציפי רפאלי ושלי גפניהסתנוורנו מהבלונד. סנדרה רינגלר, ציפי רפאלי ושלי גפני

שורדים. טילטיל ואשתו ורדשורדים. טילטיל ואשתו ורד