אין דבר שדוגמניות אוהבות יותר משמש ובגדי ים כך שזה לא מפתיע שאת סוף השבוע החורפי ששרר בישראל, בילו הבנות היפות הרחק מעבר לים. סוכן הדוגמניות הנודע שי אביטל לא יכל למצוא תזמון טוב יותר וארז את המיוצגות שלו בסוכנות ולקח אותן לחופשה חלומית במיאמי לציון חגיגות סיום שנה של עבודה פורייה.

אז בזמן שאתם התכסיתם, עטיתם שכבות והייתם סגורים בבית בגלל הגשם, הבנות היפות נחתו בעיר החוף והמסיבות מיאמי, עלו על יאכטה מפוארת, הורידו את הבגדים וחגגו במסיבה שווה עם די ג'יי פרטי, אלכוהול שזרם בלי הפסקה, סושי משובח, שמש, אופנועי ים והכי חשוב מזג אוויר קייצי.


עם היפות שלו. שי אביטל עם אוריה עזרן בר זומר ודנה זרמון (צילומים: אינסטגרם)עם היפות שלו. שי אביטל עם אוריה עזרן בר זומר ודנה זרמון (צילומים: אינסטגרם)

בין הבחורות שנהנו בין היתר ממסע שיט, ארוחות גורמה ומסיבות עד השעות הקטנות של הלילה היו הכלה לעתיד נטע אלחמיסטר ושותפתה לעסק בגדי הים נועה בני, יערה בנבנישתי, בר זומר, דנה זרמון, אוריה עזרן ואפילו ערן זהבי ואשתו שי. ניכר חסרונן של המיוצגות של אביטל אסתי גינזבורג שעסוקה באימהות וקורל סימנוביץ, ששוהה בימים אלה עם בעלה הטרי סרג'י רוברטו בספרד.


קצת ויטמין די. נטע אלחמיסטרקצת ויטמין די. נטע אלחמיסטר

ערן זהבי ושי אביטלערן זהבי ושי אביטל